Як "Динамо" примусило радіти та плакати у матчі з "Янг Бойз". Відео голів та найкращих моментів

Дмитро Марценишин
27 липня, 2017 четвер
08:27

У драматичному матчі 3-го кваліфікаційного раунді Ліги чемпіонів київське "Динамо" перемогло швейцарський "Янг Бойз" з рахунком 3:1

Кривдники "Шахтаря"

"Динамо" розпочинало виступ у Лізі чемпіонів у 3-му кваліфікаційному раунді матчем проти "Янг Бойз". Саме цей швейцарський клуб минулого сезону виринув на шляху "Шахтаря" до групового раунду, перемігши донеччан у серії післяматчевих пенальті на цій самій стадії турніру. Кияни добре пам’ятали про це і підходили до старту у єврокубках максимально сконцентрованими.

Головному тренеру "Динамо" Олександру Хацкевичу було необхідно вирішити перед грою на НСК "Олімпійський" одне важливе питання – кого поставити на лівий фланг оборони. На цій позиції невдало розпочав сезон португалець Віторіну Антунеш, якого вирішили віддати у оренду до іспанського "Хетафе".

На заміну йому кияни прагнуть купити румунського захисника Стеліано Філіпа з бухарестського "Динамо", але поки між клубами тривають перемовини, на фланзі грають номінальні центральні оборонці. У середу лівий фланг захисту знову закривав угорець Тамаш Кадар, який припустився низки помилок, ще раз засвідчивши, що киянам проблемну позицію слід негайно підсилювати.

Переконливий початок

Проте позитивних моментів у грі "Динамо" в матчі проти "Янго Бойз" було набагато більше, ніж негативних. Команда Хацкевича зіграла збалансовано у всіх лініях, була надійною в обороні, домінувала у середній лінії та створила безліч моментів у атаці.

Після обережного початку матчу динамівці реалізували перший ліпший створений біля воріт "Янг Бойза" гольовий момент.

Комбінацію розпочав з перехоплення м’яча у центрі поля Євген Хачеріді, продовжив дотепним пасом п’яткою Дьємерсі Мбокані, після чого Денис Гармаш врізався у захисника швейцарців. Але тут, як тут виявився Андрій Ярмоленко, який на швидкості підхопив м’яч, увірвався до карного майданчика і, незважаючи на щільну опіку суперників, потужно вгатив під поперечину та відкрив рахунок.

"Динамо" домінувало на полі і до перерви забило вдруге. Хоча, слід відзначити, що до ударів по воротах справа доходила рідко, а у площину воріт кияни за 1-й тайм потрапили лише двічі, продемонструвавши таким чином стовідсоткову реалізацію моментів. На 34-й хвилині знову спрацювали нестандартні індивідуальні дії динамівців. Ярмоленко продерся з правого флангу до карного майданчика та гостро прострілив, а Мбокані ефектно переправив м’яча у сітку п’яткою. На перерву господарі поля пішли ведучи з рахунком 2:0.

Драматична розв'язка

У 2-му таймі "Янг Бойз" пішов великими силами відіграватися та надав "Динамо" необхідний для контратак простір. Кияни ним вправно користувалися та постійно створювали біля воріт швейцарців небезпеку. Проте, м’яч у сітку у другій половині гри вперто не йшов. Особливо не пощастило Кадару, який після подачі кутового пробив головою у поперечину.

А от "Янг Бойз" на останній хвилині основного часу використав одну зі своїх нечисленних можливостей. Кевін Мбабу продерся по правому флангу та відпасував на Роджера Ассале, який невимушено прибрав Домагоя Віду та прострілив. Передачу чудовим ударом головою у падінні замкнув Крістіан Фасснахт, який випередив активного наступі, проте ненадійного у захисті, Миколу Морозюка.

Такий результат матчу через пропущений на своєму полі голом виглядав вищою мірою несправедливим. Але до честі киян вони не знітилися і були винагородженні за наполегливість у компенсований арбітром час.

Голкіпер динамівців Максим Коваль видав прицільну передачу через усе поле до чужого карного майданчика, Дьємерсі Мбокані нав’язав боротьбу захиснику і не дозволив йому виграти "повітря", а Денис Гармаш вискочив один на один і вразив ворота. Ситуацію було врятовано – "Динамо" перемогло з рахунком 3:1 та їде до Берну із комфортною перевагою у два м’ячі.

Чого чекати у повторному матчі

У повторній зустрічі "Янг Бойзу" потрібно забивати щонайменше двічі, швейцарців влаштує перемога 2:0. Вже зараз можна спрогнозувати, що киянам у матчі-відповіді буде нелегко. До складу клубу із Берну повернеться лідер команди – сербський півзахисник Міралем Сулеймані, який не грав у Києві через ушкодження.

Крім того, команди гратимуть на "Стад де Сюісс" на штучному покритті, що стане додатковою перевагою для господарів і проблемою для віце-чемпіонів України. Втім, команда Олександра Хацкевича створила вдома необхідний гандикап, щоб за тиждень самій диктувати умови та діяти з позиції сили. Після яскравого матчу на "Олімпійському" саме "Динамо" виглядає беззаперечним фаворитом протистояння з "Янг Бойз".