Самопроголошений Аксьонов відмовляється від переговорів з владою в Києві

Уряд Автономної Республіки Крим поки не готовий відповісти на пропозицію про переговори з представниками Верховної Ради, оскільки не вважає легітимною владу в Києві

Про це заявив у вівторок ввечері прем'єр-міністр АРК Сергій Аксьонов, передає Еспресо.TV з посиланням на ИТАР-ТАСС.

Відповідаючи на питання про готовність Верховної Ради до переговорів з представниками Криму, він зазначив, що спілкувався з її представниками дуже коротко, тому нічого прояснити не може.

"Цю владу, яка пропонує нам вступити в переговори, ми легітимною не вважаємо. Головне питання криється в цьому", - додав Аксьонов.

Що стосується можливості виходу Криму зі складу України, він заявив, що "це можуть вирішити тільки жителі автономії, громадяни можуть зробити будь-який вибір, а ми будемо виконувати їх волю".

Говорячи про створення власних збройних сил і флоту, Аксьонов підкреслив, що "всі військові частини повинні підкорятися владі Криму, а саме парламенту автономії". Він також зазначив, що "більша частина військових частин вже перейшла на сторону законного керівництва Криму і готова брати присягу".

Нагадаємо, вчора Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконними рішення Верховної Ради Криму про призначення Сергія Аксьонова головою Ради міністрів АРК та проведенні референдуму з питання розширення повноважень автономії.

У головному управлінні представництва в суді, захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Генпрокуратури відзначили, що відтепер всі дії і рішення Аксьонова як керівника Ради міністрів АР Крим та від імені цього органу є незаконними і вважаються здійсненими без відповідних правових підстав.

Все по темі: Сергій Аксьонов, Крим, переговори


29 серпня, 2015 субота
більше новин