"Нафтогаз" покинув свою "дочку" - "Чорноморнафтогаз" - напризволяще

Компанія НАК "Нафтогаз України", якій належить "Чорноморнафтогаз", не зробила жодного кроку, жодного руху, жодного дзвінка на підтримку позицій держави і "Чорноморнафтогазу"

Про це заявив в інтерв'ю INSIDER перший заступник голови правління "Чорноморнафтогазу" Володимир Плечун, передає Еспресо.TV

На запитання, які рекомендації давав уряд України, коли зайшла мова про націоналізацію компанії, Плечун відповів: "НАК "Нафтогаз України", якій належить "Чорноморнафтогаз", не зробила жодного кроку, жодного руху, жодного дзвінка на підтримку позицій держави і "Чорноморнафтогазу". Компанія повинна була створити Антикризовий штаб, до якого увійшли б як профільні фахівці, так і непрофільні - з СБУ та інших відомств. Взагалі нічого не було зроблено. Для нас телефони були відключені. Телефони керівництва "Нафтогазу", зокрема Бакуліна (голова правління НАК), для нас завжди були зайняті. Я особисто писав три листи Бакуліну - жодної відповіді я не отримав".

За словами Плечуна перший віце-прем'єр Криму Рустам Теміргалієв учора на представленні "нового керівництва" компанії повідомив, що компанія буде націоналізована, і вся власність "Чорноморнафтогазу" перейде у власність уряду Криму. На основі цього буде створена нова компанія "Чорноморнафтогаз", якій будуть виділені нові ліцензії на розробку шельфу. І після цього компанія стане підрозділом "Газпрому".

"Це дуже важливий момент. Тобто вона не буде власністю народу Криму, власністю уряду Криму, вона буде власністю "Газпрому", - підкреслив Плечун. 

А стосовно майбутнього "Чорноморнафтогазу" в складі "Газпрому" Плечун зазначив. що капіталізація російського монополіста при цьому зросте щонайменше на $50 млрд. "Ця цифра корелюється із затратами на військову операцію. Це на всякий випадок", - сказав він. 

Все по темі: Володимир Плечун, Чорноморнафтогаз, Нафтогаз України, націоналізація, Газпром


31 серпня, 2015 понеділок
більше новин