live
Супутник ASTRA-4A 11766МГЦ. Поляризація-Н-горизонтальна. Символьна швидкість 27500КСИМВ/С FEC3/4

"Нафтогаз" позивається до Росії через $2,6 млрд вкрадених активів в Криму

19 жовтня, 2016, 10:20
У понеділок, 17 жовтня, НАК "Нафтогаз України" та шість її "дочок" ініціювали арбітражне провадження проти Росії та вимагають відшкодувати збитки, завдані захопленням активів у Криму

Про це повідомляє НАК "Нафтогаз".

"Нафтогаз" ініціював провадження відповідно до угоди між Кабінетом Міністрів і урядом Росії про заохочення та взаємний захист інвестицій, більш відомої як російсько-українська двостороння інвестиційна угода.

"Нафтогаз" попередньо оцінив збитки групи у 2,6 млрд дол.

"Після незаконного вторгнення в Крим та окупації півострова у 2014 році Російська Федерація застосувала масштабну та добре координовану схему позбавлення українських компаній їхнього майна без виплати компенсації. У Криму "Нафтогаз" мав кілька цінних енергетичних активів, захоплення яких російською стороною грубо порушує двосторонню інвестиційну угоду, яка вимагає, щоб Російська Федерація поважала й захищала українські активи, у тому числі й ті, що розташовані в Криму", - йдеться у повідомленні.

За інформацією "Нафтогазу" схема, використана Росією, крім інших дій, передбачала кроки до формальної націоналізації нафтових і газових активів "Нафтогазу" в Криму, включаючи збройне захоплення бурових платформ і передачу майже всіх кримських активів "Нафтогазу" російській державній компанії.

новини партнерів

5 грудня, 2016 понеділок

5 грудня, 2016 понеділок

4 грудня, 2016 неділя

Відео

Супутник ASTRA-4A 11766МГЦ. Поляризація-Н-горизонтальна. Символьна швидкість 27500КСИМВ/С FEC3/4

Програми

Введіть слово, щоб почати