live
Супутник ASTRA-4A 11766МГЦ. Поляризація-Н-горизонтальна. Символьна швидкість 27500КСИМВ/С FEC3/4

У Росії може зникнути YouTube, - ЗМІ

YouTube
30 листопада, 2016, 08:53
Законопроект про обмеження іноземної участі в аудіовізуальних сервісах 20% може змусити YouTube піти з Росії

Про це заявляють у правовому комітеті Медіакомунікаційного союзу (МКС), який розробив поправки, повідомляє "Коммерсантъ".

Законопроект, який обмежував діяльність онлайн-кінотеатрів, 25 листопада внесений до Держдуми депутатами Андрієм Луговим і Шамсаїлом Саралієвим. За аналогією зі ЗМІ, з 1 червня 2017 року законопроект обмежує часткою 20% іноземне володіння в компаніях - організаторах аудіовізуальних сервісів з професійним контентом.

Йдеться про інтернет-ресурси, щоденна аудиторія яких у РФ за місяць становить понад 100 тис. користувачів, або понад 20 тис. користувачів в одному суб'єкті країни. Аудіовізуальні сервіси з такою відвідуваністю повинні включатися до спеціального реєстру.

Під поняття "організатор аудіовізуального сервісу" підпадає YouTube, де користувачі розміщують в тому числі контент власного виробництва.

На YouTube розміщується професійний і призначений для користувача контент, а методики з відділення одного від іншого немає, пояснює можливі причини рішення YouTube піти з Росії джерело, знайоме з розробкою законопроекту.

За його словами, зараз у власника YouTube - американської Google - в Росії є кешуючі сервери, щоб виконати вимогу, доведеться створювати додаткову інфраструктуру. В іншому випадку YouTube доведеться переходити "на закордонні майданчики, що призведе до різкого зростання валютних витрат всіх операторів зв'язку і погіршення якості послуг". На YouTube припадає понад 30% від загального споживання трафіку російськими користувачами.

Крім ризиків для YouTube законопроект обмежує конкуренцію, націлений на отримання вигоди окремими учасниками ринку.

Все по темі

новини партнерів

8 грудня, 2016 четвер

7 грудня, 2016 середа

8 грудня, 2016 четвер

7 грудня, 2016 середа

Відео

Супутник ASTRA-4A 11766МГЦ. Поляризація-Н-горизонтальна. Символьна швидкість 27500КСИМВ/С FEC3/4

Програми

Введіть слово, щоб почати