live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

S&P знизило рейтинги ПриватБанку до рівня "вибірковий дефолт"


фото: REUTERS
11 січня, 2017, 13:33
Міжнародне рейтингове агентство Standard&Poor знизило рейтинги ПАТ КБ "ПриватБанк" з рівня "R" (під наглядом органів державного регулювання) до рівня "SD" (вибірковий дефолт)

Про це повідомляє в прес-служба агентства.

Аналітики пояснюють, що такі рейтингові дії пов'язані з примусовою конвертацією в капітал банку трьох випусків сертифікатів участі в позиці.

Все по темі: Націоналізація ПриватБанку

Зокрема, були конвертовані випуски сертифікатів, що знаходяться в обігу та надходження від яких пізніше були видані в борг ПриватБанку. Ці цінні папери були розміщені британською спеціальною юридичною особою. Так, у капітал банку були конвертовані наступні цінні папери: пріоритетні незабезпечені сертифікати участі в позиці обсягом $175 млн; пріоритетні незабезпечені сертифікати участі в позиці обсягом $200 млн; субординовані сертифікати участі в позиці обсягом $220 млн.

Водночас агентство підкреслює, що зниження рейтингу не є визнанням загального дефолту ПриватБанку, оскільки щодо інших зобов'язань банку дефолт не був оголошений. Що стосується рейтингу боргових зобов'язань ПриватБанку, то S&P їх не розглядав. Агентство планує переглянути поточний рівень рейтингів після того, як отримає достатньо інформації для оцінки кредитоспроможності фінустанови після проведення урядом докапіталізації.

новини партнерів

29 квітня, 2017 субота

28 квітня, 2017 п'ятниця

29 квітня, 2017 субота

28 квітня, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати