У 22-му турі чемпіонату України "Динамо" у Києві виграло у "Чорноморця"

Чемпіонат України. 22-й тур.

"Динамо" – "Чорноморець" 2:1

Голи: Ярмоленко, 7; Сидорчук, 45+2 – Хочолава, 73.

"Динамо" вийшло вперед вже на 7-й хвилині, коли після кутового Домагой Віда скинув м'яч головою на Андрія Ярмоленка, який переправив його у сітку ефектним ударом п’яткою.

Зміцнили перевагу кияни незадовго до перерви. Ярмоленко віддав передачу з правого флангу на Сергія Сидорчука, який влучно пробив у ближні кут воріт.

Інтригу в матчі відновив Давид Хочолава на 73-й хвилині, забивши після подачі зі штрафного. Однак на більше "Чорноморець" не спромігся.

"Динамо" виграло 2:1, набрало 46 очок, залишилося на 2-му місці та скоротило відставання від "Шахтаря" до 14 очок.

• Лідер чемпіонату України "Шахтар" сьогодні не зміг переграти у донецькому дербі "Олімпік".
  • 22-м туром завершується перший етап чемпіонату України. У другій частині турніру 6 кращих команд продовжать боротьбу за нагороди та путівки у єврокубки. Інші клуби визначать невдаху, який вилетить до першої ліги.