live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Раді зареєстрували законопроект, який дозволить звільнити голову НАЗК


фото: nazk.gov.ua
У парламенті зареєстрували урядовий законопроект, який дозволить звільнити голову НАЗК Наталію Корчак

Про це повідомив міністр юстиції Павло Петренко на сторінці у Facebook.

У тексті законопроекту вказано, що у випадку наявності висновку аудиту діяльності НАЗК про неефективність діяльності НАЗК та неналежне виконання обов'язків його головою та/або спеціальним уповноваженим, Кабінет Міністрів приймає рішення про дострокове припинення повноважень голови Національного агентства та/або спеціального уповноваженого.

"Уряд вчора на позачерговому засіданні підтримав проект Закону "Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції" (щодо удосконалення порядку організації роботи Національного агентства з питань запобігання корупції)". Сьогодні він був зареєстрований у Верховній Раді під номером 6335", - повідомив міністр.

Уряд звернувся до президента з метою визначити розроблений проект як пріоритетний і такий, який потребує першочергового розгляду в парламенті.

"Нам необхідно максимально швидко вирішити дане інституційне питання. Лише так ми зможемо забезпечити повноцінну роботу системи електронного декларування та дамо можливість усім державним службовцям у нормальному режимі подати декларації", - повідомив міністр.

За його словами, "у наших силах зробити все можливе, щоб люди, які через непрофесійну діяльність чинного складу НАЗК фактично не змогли подати декларацію і ходять під загрозою відкриття кримінального провадження, не стали жертвами переслідувань".

новини партнерів

22 вересня, 2017 п'ятниця

21 вересня, 2017 четвер

22 вересня, 2017 п'ятниця

21 вересня, 2017 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати