live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Антимонопольний комітет по-новому контролюватиме підвищення цін

Антимонопольний комітет України розробив алгоритм звернень до органів влади з приводу підвищення цін на продукти харчування

Презентація програми відбулась під час відкритого засідання Робочої групи з моніторингу продовольчих ринків, повідомляє "Укрінформ".

Механізм звернень був розроблений за ініціативою Антимонопольного комітету спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства та Державною службою з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

Членами робочої групи з моніторингу продовольчих ринків є представники АМКУ, Мінагрополітики України, Держпродспоживслужби, Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Державної служби статистики України.

  • 22 грудня 2016 року голова Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв, міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий і голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа підписали меморандум про співпрацю. Документ дозволить посилити міжвідомчу взаємодію на ринках споживчих товарів.

новини партнерів

Відео

Введіть слово, щоб почати