live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Антимонопольний комітет по-новому контролюватиме підвищення цін

17 травня, 2017, 18:42
Антимонопольний комітет України розробив алгоритм звернень до органів влади з приводу підвищення цін на продукти харчування

Презентація програми відбулась під час відкритого засідання Робочої групи з моніторингу продовольчих ринків, повідомляє "Укрінформ".

Механізм звернень був розроблений за ініціативою Антимонопольного комітету спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства та Державною службою з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

Членами робочої групи з моніторингу продовольчих ринків є представники АМКУ, Мінагрополітики України, Держпродспоживслужби, Міністерства економічного розвитку і торгівлі та Державної служби статистики України.

  • 22 грудня 2016 року голова Антимонопольного комітету Юрій Терентьєв, міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий і голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Володимир Лапа підписали меморандум про співпрацю. Документ дозволить посилити міжвідомчу взаємодію на ринках споживчих товарів.

новини партнерів

26 червня, 2017 понеділок

25 червня, 2017 неділя

26 червня, 2017 понеділок

25 червня, 2017 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати