live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Найкусючіша тварина у світі має власний Instagram

6 липня, 2017, 15:10
Це тасманійский диявол з Національного парку Крейдл-Маунтін на острові Тасманія, який кусається сильніше за усіх ссавців

У цієї загадкової і дуже небезпечнї тваринки є офіційна сторінка у Instagram.

За допомогою цього аккаунту можна стежити за життям і пригодами істоти.

Тасманійські дияволи - нічні тварини. У темний час доби вони обходять свої володіння, видаючи дуже дивні звуки. У неволі вони це роблять і вдень.

Дияволи - горді і незалежні звірі. У дикій природі вони об'єднуються з родичами тільки для двох справ: спарювання і поїдання здобичі. У неволі дияволи стають більш компанійськими.

  • Тасманійський диявол чи сумчастий чорт - вимираючий вид сумчастих. Він одночасно схожий і на кішку, і на собаку, і на маленького ведмедя. Дияволи мешкають тільки в Тасманії, хоча 600 років тому їх ареал проживання поширювався і на материкову Австралію. Свою назву вони отримали від європейських переселенців - за люту вдача та вміння проломити череп здобичі одним укусом.
  • Наразі тасманійські дияволи онилися на межі вимирання через вірусну пухлинe, яка передається від однієї тварини до іншої через укуси. Пухлина морди тасманійських дияволів є невиліковною. Епідеміологи прогнозують, що дияволи повністю вимруть до 2040 року. Тому в Тасманії створюють заповідники, куди поміщають повністю здорових особин, які допоможуть зберегти популяцію.

новини партнерів

21 серпня, 2017 понеділок

21 серпня, 2017 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати