live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд відмовив Скрипіну у позові проти "Громадського телебачення"

Печерський райсуд Києва відмовив екс-голові "Громадського телебачення" Роману Скрипіну у задоволенні позову щодо захисту честі та гідності

За нібито нанесену моральну шкоду Скрипін вимагав стягнути з журналіста Богдана Кутєпова суму в розмірі 150 тисяч гривень, а з інших відповідачів солідарно — 850 тисяч гривень, повідомляє "Громадське".

Загалом Скрипін позивався проти ГО "Громадське телебачення", Богдана Кутєпова, Дмитра Гнапа, Наталі Гуменюк, Насті Станко, Романа Вінтоніва та інтернет-ресурсу "Новое время" про визнання інформації недостовірною та її спростування, захист гідності, честі та ділової репутації, відшкодування моральної шкоди.

Скрипін вимагав визнати недостовірною оприлюднену на інтернет-майданчиках інформацію, розповсюджену під час відкритої дискусії в рамках Львівського медіа-форуму в 2016 році.

Зокрема, під час дискусії мова йшла про можливе шахрайство під час управління Скрипіним ГО "Громадське ТБ".

"Судової влади в країні нема. Перевірено на собі", - прокоментував у Facebook це рішення суду Скрипін.

  • Нагадаємо, 15 лютого 2016 року ГО "Громадське телебачення" на загальних зборах виключила зі списку своїх членів Романа Скрипіна та Сергія Грішина. Цьому передував конфлікт між "Громадським телебаченням" і  Романом Скрипіним, який вилився в публічну площину 19 січня 2016 року, коли наглядова рада ГО "Громадське телебачення" заявила про привласнення Романом Скрипіним доменного імені hromadske.tv, а також коштів від пожертв.
  • 25 січня 2017 року співзасновник і колишній голова "Громадського телебачення" Роман Скрипін подав позов проти каналу і кількох своїх колишніх колег до Печерського райсуду Києва про захист честі, гідності та ділової репутації.

новини партнерів

Відео

Введіть слово, щоб почати