Соцмережі вітають Захарченко: Щоб Вас у пеклі особисто привітала Мерилін Монро

Сьогодні міністру внутрішніх справ Віталію Захарченко виповнюється 51 рік
А деякі читачі, жартуючи, бажають міністру внутрішніх справ Віталію Захарченко, купити гарну швабру і поприсідати, щоб попустило

Сьогодні міністру внутрішніх справ, генералу, доктору економічних наук, заслуженому юристу України Віталію Юрійовичу Захарченко виповнюється 51 рік. 

Журналісти Еспресо.TV вирішили привітати з Днем народження людину, для якої такі поняття, як офіцерська честь, гідність, обов'язок служити своєму народові є порожнім звуком. Для цього ми через сайт і соціальні мережі протягом дня зібрали найщиріші вітання від читачів:

-    Бажаю тобі щоб ти з своїм другом Вітьою Федоровичем наступний день народження зустрів в колонії строгого режими!

-    Свою "кар’єру" Захарченко розпочинал ще в Ризькоу ОМОНІ, коли придушував волю латишів до Незалежності! Заслуговує на смерть за злочини проти українського та латиського народів!

-    Нагородити іменною йолкою із занесенням в дупло!

-   Народ вже не спинити! Тіштеся, що ще бачите суперника наяву! А коли почнуться Повстанські громади, що будуть діяти підпільно, то вас виловлюватимуть і чинитимуть самосуд!!!

-    Аби кожної, кожної хвилини, кожної секунди ти думав про те, кого ти відправив воювати проти власного народу.  Щоб Стогін їх матерів, не дай Боже, якщо щось з ними станеться - дзвенів в твоїх вухах завжди. 

-    Думаю, що прийде час і вбивати тебе прийдуть працівники «Беркуту», за те, що ти їх підставило, пославши на війну з усім народом України.

-    Такой злобный взгляд бывает у импотента. Поздравляю.

-    Бажаю нарешті народитися людиною і відчути до себе все те, що відчувають ті молоді хлопці, поки що твої підлеглі, які змушені мерзнути і ризикувати життям ради бандитів, замість того, щоб їх садити і бути героями а не катами.

-    Бажаю отримати срачку на ваших засіданнях. І щоб в той час в туалеті закінчився папір, а мобільний не мав зв’язку. Бажаю вам, щоб на ваші пагони насрали всі голуби миру! І всього, що ви собі ніколи не побажали!

-    Пане я дуже хочу щоб Вас особисто привітала своєю знаменитою піснею Мерлін Монро і самі знаєте де! У ПЕКЛІ!

-    Виталий Юрьевич, я много лет работаю в органах и мне очень стыдно за то, что вы их возглавляете. Не надейтесь, что все пройдет так просто. Жизнь вас обязательно накажет. Выберет самую больную вашу точку и ударит по ней. Проклятия миллионов людей еще не сходили с рук НИКОМУ! Жизнь у вас, как и у всех нас- одна. Я бы не хотела, чтобы меня ненавидели хотя бы 20 человек, а вас ненавидят миллионы. Задумайтесь о жизни, а не деньгах. У каждого человека иногда просыпается совесть, даже у киллеров или серийных убийц. Разбудите свою совесть сейчас, немедленно, пока еще не поздно!

-    Купи собі гарну швабру і поприсідай. Може попустить!

-    Бог не теля, баче й звідтіля!!!  Підстилка бандюковичів!!!  Людська кров та сльози, ніколи не падають на землю дарма!!!

-    Щоб ти жив на одну зарплату від пошиву рукавиць.

-    Бажаю, щоб з настанням 12-ї години чари розвіялись і твої маєтки перетворились в землянку на 5 кв.м. Пожив би ти пару років в шкурі тих людей, яких наказуєш зараз бити, сам би на себе руки наклав!

-    Виталий Юрьевич, с Днем рождения!  Признаюсь, до 18 мая 2013 года я не имел представления, кто вы и что вы. 1,5 года на посту министра МВД прошли для вас гладко. Неприятности начались с Вадима Титушко и, надеюсь, закончаться гаагским военным трибуналом. И это будет меньшее наказание, чем если вас поймает разъяренная толпа и повесит на столбе, как паршивую собаку. Надеюсь, у вас будет время переосмыслить свое поведение и понять, что согласно конституции украины у вас было право не выполнять преступные приказы режима и уйти в отставку с чистой совестью, как это сделал парой дней ранее генерал-полковник воробьев. хочу пожелать вам в ближайшие дни сделать правильный выбор и перейти на сторону народа, дабы не провоцировать введение международных санкций против вас лично. желаю вам очень долгих лет жизни наедине с вашей совестью (она есть универсальным палачом даже для таких людей, как вы)!

-    Щоб у твій День народження у тебе з’явилася совість і ти сповна відчув усі її найтяжчі муки, кате України. Дарую тобі титул Віталія Кривавого і живи з ним до кінця днів своїх.

-    Господи! Дай йому хоть каплю розуму!

-    Желаю Вам и Вашей семье, Вашим детям внукам и т.д. жить так, как сейчас живут на Майдене, и битыми быть также, как люди с Грушевского, чтоб всю свою оставшуюся жизнь вы провели так же как эту ночь люди в Киеве.

-    Пусть к тебе в этом году вернётся всё то, что люди от тебя терпят.

новини партнерів

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати