live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Хто є who в самопроголошеній Донецькій народній республіці

Самопроголошена Донецька народна республіка затвердила склад "Кабінету міністрів".

Сьогодні донецькі сепаратисти поділили посади в ДНР. Досьє самозванців.

Олександр Бородай - прем'єр-міністр самопроголошеної Донецької народної республіки.

Громадянин РФ.

Відомий в Росії як фахівець з політичного піару. У різний час співпрацював з низкою російських ЗМІ, таких як «РИА Новости», телеканал НТВ і ОРТ. У «РИА Новости», працював військовим кореспондентом, висвітлював бойові дії в Чечні.
Бородай стане офіційною особою та представником республіки, який планує виступати на дипломатичному рівні і підготує звернення з проханням про вступ республіки до складу однієї з держав.

Ігор Стрєлков ( Гіркин ) - міністр оборони самопроголошеної Донецької народної республіки.

Громадянин РФ.

Зазвичай представляється як Ігор Іванович Стрєлков, проте, за інформацією відразу декількох джерел, справжнє ім'я - Ігор Всеволодович Гіркин. Протягом тривалого часу проживає у Москві, в районі Алтуфьєво.

У початку 2014 року Стрєлков працював у Криму, координуючи дії місцевих ополченців. На територію України прибув авіарейсом з Москви до Сімферополя 26 лютого 2014. Кордон перетнув під прізвищем Гіркин.

Закінчив Московський історико-архівний інститут. За власними словами, «зі студентської лави» захоплюється історичною реконструкцією.

Має досвід ведення реальних бойових дій у Придністров'ї та Боснії (як доброволець), а також в Чечні за контрактом. З 1999 по 2005 рік служив в Чеченській Республіці практично безперервно. Був поранений, контужений. Звільнений у запас за скороченням у званні полковника.

За версією української сторони, яку підтримує і Євросоюз, Гіркин є чинним співробітником ГРУ Генштабу Збройних Сил РФ.

Денис Пушілін - голова парламенту і спікер Верховної Ради самопроголошеної Донецької народної республіки.

На початку 2000-х років відслужив в Національній гвардії України, потім працював в компанії «Солодке життя», що спеціалізується на кондитерських виробах.

Був координатором українського відділення фінансової піраміди МММ- 2011. Активно займався МММ до кінця 2013 року.

Публічну кар'єру в керівництві ДНР Пушілін розпочав у березні 2014-го, оголосивши себе заступником «народного губернатора» Донецька Павла Губарева, який був затриманий владою України 6 березня.

Станом на травень 2014 гоку Пушілін є основним спікером ДНР. Брав участь у прес-конференції за підсумками травневого референдуму про статус регіону, на якій керівники самопроголошеної республіки заявили про її суверенітет. Через кілька годин зачитав у прямому ефірі каналу Russia Today «відозву» Донецької народної республіки, в якому, зокрема, містилося прохання «виходячи з волевиявлення народу Донецької народної республіки і для відновлення історичної справедливості розглянути питання про входження Донецької народної республіки до складу РФ».

Андрій Пургин - перший віце -прем'єр самопроголошеної Донецької народної республіки.

Один з лідерів донецького ополчення, лідер Донецької громадської організації «Донецька республіка». Закінчив ДонНТУ (колишня ДонДТУ, ДПІ)

Пургин брав участь у штурмі будівлі Донецької обласної державної адміністрації 3 і 5 березня .

19 березня співробітники Служби безпеки України затримали Пургина за підозрою в сепаратизмі. Того ж дня він був відпущений на свободу. Громадська організація «Донецька республіка» була заборонена рішенням суду, який вирішив, що її діяльність спрямована на територіальний розвал України.

15 травня 2014 р. Пургин повідомив про те, що вже затверджено кількість депутатів парламенту ДНР. « Формується парламент ДНР. Він налічуватиме 150 депутатів. Вже створено Раду безпеки республіки, яка займеться видворенням окупантів з території ДНР». Також, за його словами, «на території Донецької області не буде президентських виборах 25 травня, оскільки Україна є сусідньою державою».

Володимир Підгорний - міністр економічного розвитку самопроголошеної Донецької народної республіки.

Народився 7 грудня 1960 р. в селищі Воронцівка Краснотурьїнського району Свердловської області, Росія. Закінчив Уральський державний технічний університет у м. Єкатеринбург, Свердловської області.

новини партнерів

‡агрузка...

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

18 жовтня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати