live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Путін в серпні. Боротьба зі спекулянтами


фото: nnm.me
Путін стає все більш прогнозованим. Зрештою, як і вся ситуація в Росії

Все що зараз відбувається в Росії – це повне дежавю з радянських часів. Чехівська рушниця (в нашому випадку це мереживні трусики) мають вистрілити в останній дії. Накопичення абсурду завжди приводить до того, що спочатку стає смішно, а потім страшно.

Якщо хтось думає, що Путін продовжує воювати з Україною, той глибоко помиляється. Україна, за інерцією, є уособленням зла і всього найгіршого. Але Путін, як ніхто інший розуміє, що тепер його головним ворогом є стара як світ істина: «від любові до ненависті один крок». Головна війна Путіна – це війна проти падіння всенародної любові. При цьому в нього немає ресурсів, щоб цю любов купувати (цей період закінчився приблизно півроку тому). У нього немає ресурсів, щоб завоювати півсвіту, а потім ці півсвіту утримувати. Він провів маленьку переможну війну в Криму, яка підняла його рейтинг, але будь-який політолог знає, що різке надування рейтингу так само призводить до різкого обвалу.

Що б там не говорили росіяни, але в Росії почався продуктовий ажіотаж. Він ще нічим не мотивований, але чутки, це та зброя з якою росіяни не вміють боротися. Уже зараз можна спрогнозувати, що найближчими днями в якомусь Іжевську зникнуть ковбаси, а в Сиктивкарі сири. Їх розметуть місцеві жителі, бо з'являться чутки. Потім піднімуться ціни. Після цього влада почне боротьбу зі спекулянтами в якій переможуть інші спекулянти.

Що буде робити Путін? Він може тільки одне – закручувати гайки. Але куди далі? Насправді закручувати далі  нікуди. Точніше є куди – треба просто взятися за методи улюбленого Путіним Сталіна. Чи готовий він до цього? Чи готовий до цього апарат? Поки це питання, які не мають відповіді. Хоча виглядає так, що ні Путін ні апарат не готові до настільки жорстких інструментів. З великою долею імовірності Путін спробує знову відкласти в довгий ящик нові методи підняття рейтингу.

Чи може він розпочати війну в Україні? Теоретично так. Але тоді саме він відповідатиме за те, що Донецьк і Луганськ стануть блокадними містами, які взимку замерзатимуть без опалення, води і електрики. В його планах було зовсім інше – показати, як «укри» заморожують людей.

Чи готовий Путін заради хвилинного підняття рейтингу вступити в війну на південному сході? Відсотків на вісімдесят можна спрогнозувати, що ні. Тим більше, що населення не захоче переживати смерті своїх дітей. Він може вторгнутися в Україну лише в одному випадку, якщо буде впевненим, що війна буде блискавичною і переможною. А цього йому ніхто не зможе гарантувати.

Отже, в сухому залишку залишається два вагомих інструменти: підкуповувати всілякі «науру» для того, щоб вирішувати локальні питання і боротися зі спекулянтами. У російського народу має бути два ворога: українці, через яких у них немає нормальної молочної продукції та спекулянти, які будуть торгувати забороненими товарами. Барига знову має шанси вирватися на вищі щаблі соціальної ієрархії.

 

новини партнерів

28 вересня, 2020 понеділок

28 вересня, 2020 понеділок

27 вересня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати