Гереги почали скуповувати столичних виборців

Ставленик власників "Епіцентру" Олександра та Галини Герег - Володимир Гончаров неприховано підкуповує виборців в Дарницькому районі столиці, прикриваючись "добрими справами"

14 жовтня парламент посилив кримінальну відповідальність за порушення виборчих прав громадян. Зокрема, «гречкосії» за підкуп виборців можуть сісти на довгі три роки, за підкуп цілих підприємств та організацій можна отримати від двох до чотирьох років тюрми. Крім того, під дії цієї статті потрапляють і самі виборці – учасникам так званих «каруселей» тепер загрожує штраф  від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів, або два роки  виправних робот, чи обмеження волі на той самий строк.

Чималий строк можна отримати і за фальшування виборів: за махінації зі списками виборців можна сісти на 2-4  роки, підроблення виборчих документів (бюлетенів, протоколів  та інш) -  від трьох до семи років тюрми, викрадення або псування скриньки з бюлетенями чи протоколу – 5-7 років.

Використання ж адмінресурсу посадовцями карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.

Разом з тим,  майбутні законотворці продовжують обробляти електорат старими перевіреними засобами. Так, Міністерство внутрішніх справ України вже зафіксувало 50 фактів порушень на виборах, з них 11 – факти підкупу.

Еспресо.TV вирішило зробити підбірку найбільш кричущих випадків порушення передвиборчого законодавства на мажоритарних округах. Почнемо зі столиці, адже кандидати тут працюють в особливих умовах - під носом у СБУ, ГПУ та МВС.

Так на окрузі № 212 в Дарницькому районі Києва кандидат Володимир Гончаров, який є заступником гендиректора ТОВ "Епіцентр К", не тільки неприховано скуповує виборців, а ще й хизується списком «добрих справ» на своєму сайті.

Зокрема в свій «актив» Гончаров записав організацію безкоштовних екскурсій в Почаєвську Лавру, ремонтні роботи на окрузі, коштовні подарунки школам, висадка дерев та інш.

Всі матеріали Еспресо.TV взяли з офіційного сайту кандидата та з його агітаційних матеріалів.

Реалізація проекту благоустрою озера Жандарка: встановлення дев’яти лав та висадка вісімнадцяти декоративних дерев, планується укладання тротуару вздовж озера

Подарунок Київському професійному будівельному ліцею сучасного ноутбука

За сприяння Гончарова тривають тренування з футболу щочетверга на території "Євробазару", на Дніпровській набережній  

В День працівника освіти Гончаров завітав на свято вчителів до дитячого садка № 21, ЗСШ № 111 та спеціалізованої школи № 329 (“Логос”). Вчителі й вихователі з нагоди свята отримали солодкі подарунки. А дитячому садочку № 21 Володимим Гончаров передав набори дидактичних матеріалів. Освітні матеріали вже отримали багато дошкільних закладів Дарниці.

Від його громадської організації духовній недільній школі, яка відкрита при храмі Успіння Пресвятої Богородиці на Урлівській, подарували альбоми, акварельні фарби, кольоровий картон, шкільні зошити, набори для ліплення та інше приладдя для мистецьких занять. На сайті кандидата зокрема вказується, що кураторка школи   подякувала за подарунки саме Володимиру Гончарову.

Святкування Всесвітнього дня туризму у Дарницькому районі міста Києва також відбулося лише за підтримки кандидата Володимира Валентиновича Гончарова. 

Крім того, активно розповсюджується неправдиву інформацію про підтримку його кандидатури блоком Петра Порошенка (офіційно БПП підтримав його конкурента, висуванця "Народного фронту" Віталія Сташука) та використовує фірмові кольори блоку. 

Цей перелік можна ще довго продовжувати. Еспресо.TV нагадує, що згідно з п.3 ст. 160 Закону про вибори здійснення передвиборної агітації (агітації референдуму) шляхом надання підприємствам, установам, організаціям неправомірної вигоди або надання безоплатно товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення найменування, символіки, прапора політичної партії, вартість яких не перевищує розміру, встановленого законодавством), робіт, послуг - карається обмеженням волі на строк від двох до чотирьох років або позбавленням волі на той самий строк з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від одного до трьох років. У  цій  статті  під неправомірною вигодою слід розуміти кошти чи інше майно, переваги, пільги, послуги або нематеріальні  активи,  вартість яких перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати, які  пропонують, обіцяють, надають чи одержують без законних на те підстав.

Далі буде...