//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

День Росії - день війни

Перенесення Дня Росії на день, пов'язаний з подією, що сталася на чужій землі, немов би ставить перед путінською імперією зрозумілу задачу - "звільнення", а простіше кажучи - окупацію України

Російські комуністи запропонували перенести дату головного національного свята країни - Дня Росії - з дати прийняття Декларації про державний суверенітет РРФСР на День Хрещення Русі.

Ця пропозиція може здатися дивною - особливо коли йде від представників партії, що знищувала церкви і вбивала священиків. Але насправді все дуже логічно. День Росії зараз - це свято ні про що.


Він пов'язаний з однією з дат, яка відзеркалила протистояння двох російських центрів влади - горбачовського і єльцинського. Ніякого суверенітету від Радянського Союзу Росія, природно, не хотіла. Вона і була Радянським Союзом.


Просто в цей момент російське керівництво докладало усіх зусиль, щоб послабити Горбачова, а більшість росіян вже вірило в нового "царя" і чомусь не мало сумніву, що в нього повірять і жителі "околиць" - раз так хоче "старший брат".

Те, що результатом суверенізаційних процесів і боротьби двох російських центрів влади стане крах СРСР, стало шоком і для Єльцина, і для його співвітчизників. Рядові росіяни досі вигукують "яку країну втратили".

При цьому від Декларації про суверенітет вони могли бути в повному захваті. Невміння побачити причини і наслідки своїх власних вчинків - головна риса російського політичного мислення.

При такій каші в голові ніхто в Росії не скаже вам, що ж святкується 12 червня. Яка Декларація? Про який суверенітет? Від кого? Якої РРФСР? А ось День Хрещення - це логічно. Адже хрестили не в Москві. Хрестили - у Києві.


Перенесення Дня Росії на день, пов'язаний з подією, що сталася на чужій землі, немов би ставить перед путінською імперією зрозумілу задачу - "звільнення", а простіше кажучи - окупацію України.


Адже ясно ж, що якщо цей - головний - день в історії Росії - пов'язаний з Києвом, так Київ потрібно "звільнити від бандерівців"Ну і ще виправдовується окупація Криму та інші бандитські дії путінського режиму.

Те, що з такою пропозицією виступили комуністи, теж цілком логічно. Адже їхнім головним завданням було відновлення Російської імперії під червоним прапором. Церква їм була в цьому процесі не потрібна - так вона і Романовим була не потрібна, вони знищили інститут патріаршества і перетворили церкву в придаток до свого двору.

Коли Сталіну під час війни знадобилася церква, він без проблем дозволив обрати патріарха - і це після знищення більшої частини священиків в роки більшовицького терору. А для колишніх комуністів, які встановили свою владу в Росії в роки Єльцина і Путіна церква - головний союзник.

І не випадково представники РПЦ вже підтримали ініціативу КПРФ. Комуністична партія і Російська Православна Церква - два головні стовпи російського мракобісся. Залишається тільки дізнатися, якої думки про те, що відбувається, сам Путін і що для нього є важливішим - легітимізувати саму ідею постійної війни і святкувати право на анексію або залишатися спадкоємцем Бориса Єльцина. Вибір Путіна і покаже, від яких шарів номенклатури він сьогодні більше залежить.

новини партнерів

‡агрузка...

26 квітня, 2019 п'ятниця

26 квітня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати