live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Чому Україні треба підтримувати жертв режиму Путіна

Російський опозиційний активіст Ільдар Дадін став головною фігурою у незалежних російських і світових новинах після того, як повідомив про тортури, побиття і погрози вбивством, які застосовуються до нього в колонії

Про ситуацію навколо Дадіна висловлюється багато громадських діячів та правозахисників - як в Росії, так і на Заході. Про те, що президенту Путіну буде повідомлено про лист Дадіна, був змушений заявити прес-секретар російського правителя. Але для нас ситуація навколо Дадіна не представляє особливого інтересу. І це - неправильно.

1. Україна повинна солідаризуватися з будь-яким в'язнем російського режиму і вимагати поліпшення умов його утримання. І з точки зору підтримки демократії в сусідній країні, і з точки зору уваги до власних громадян, які є заручниками путінського режиму.

2. Україна повинна робити кроки для компрометації самої Російської держави і його керівництва. Необхідно, щоб західна громадська думка переконалася: Росія - це держава тортурів і знущань. І це стосується не тільки «гібридних» дій Путіна в Україні або геноциду сирійців. Це стосується і ситуації в самій Росії. Путін і його оточення повинні стати нерукопожатними. Будь-західний політик повинен боятися спілкування з ними - навіть випадкового - як вогню.

3. Не повинно бути ніяких ілюзій щодо можливостей політичної еволюції російського політичного режиму. Повинно бути очевидним, що будь-який його противник може бути знищений, побитий, зґвалтований. Це - не політична дискусія. Це протистояння чесних людей і «гопників», які захопили в Росії все - від державних компаній до брехливого телебачення. Демонтаж їхнього режиму - в інтересах миру та Росії, навіть якщо шлях до цього демонтажу лежить через важкі економічні випробування для звичайних росіян. Але краще - кінець жаху, ніж жах без кінця.

4. Ільдара Дадіна, врешті-решт, просто по-людськи шкода. Він нічим цього не заслужив. Він просто хотів бути чесним перед своїми співвітчизниками і своїми близькими. А став здобиччю бандитів.

Все по темі

новини партнерів

10 грудня, 2019 вівторок

9 грудня, 2019 понеділок

10 грудня, 2019 вівторок

9 грудня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати