live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4
Іванна Радченко 7 квітня, 2017 п'ятниця

Бійня в Сирії повинна припинитися. Промова Трампа щодо ракетного удару по базі Асада

Президент США Дональд Трамп виступив з промовою, пояснюючи рішення стосовно запуску ракетного удару США по авіабазі урядових сил Сирії

Еспресо.TV переклав повну промову очільника США, в якій він анонсував запуск ракет.

У вівторок сирійський диктатор Башар Асад запустив жахливу хімічну атаку проти невинних мирних жителів. Використовуючи смертельну отруйну речовину нервово-паралітичної дії, Асад відібрав життя невинних чоловіків, жінок і дітей. Для багатьох це була повільна і жорстока смерть, навіть прекрасні немовлята були жорстоко вбиті під час цієї варварської атаки. Ніхто з дітей господніх не повинен проходити через такий жах.

Сьогодні ввечері я віддав розпорядження про здійснення направленого військового удару по авіабазі в Сирії, звідки здійснювалася хімічна атака. Цей захід є життєво важливим в інтересах національної безпеки США, щоб зупинити та стримувати поширення смертельної хімічної зброї. Не може бути сумнівів у тому, що Сирія використовувала заборонену хімічну зброю, порушила свої зобов'язання в рамках Конвенції про заборону хімічної зброї, а також проігнорувала заклики Ради безпеки ООН.

Роки попередніх спроб змінити поведінку Асада повністю провалилися, і це сталося дуже драматично. В результаті криза з біженцями продовжує посилюватися, а в регіоні продовжує наростати дестабілізація, яка становить загрозу для США та союзників держави. 

Сьогодні ввечері я звертаюся до всіх цивілізованих націй із закликом приєднатися до нас в спробі покласти край бійні і кровопролиттю в Сирії. А також покласти край тероризму у всіх його видах та проявах. 

Ми просимо у Господа мудрості у цей час, кои ми зіткнулися з викликами нашого дуже неспокійного світу, ми молимося за життя поранених і за душі тих, хто загинув. І ми сподіваємося на те, що поки Америка виступає за справедливість, мир і гармонія в кінці кінців виявляться сильнішими.

На добраніч і хай береже господь Америку і весь світ. Дякуємо.

 

Введіть слово, щоб почати