live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Чому не штрафують роботодавців, які не оформлюють працівників

Тихо, під шум хвилі по боротьбі з корупцією влади, Оксана Продан, продовжує знищувати Україну. Як? Закон 6489 прийнятий в першому читанні і негідники, які не оформлюють працівників на роботу будуть без штрафів

Їх просто попередять, а якщо ви настукали і не довели, вам штраф 7 тисяч. Наприклад: зловили п'яного за кермом і спочатку покартають.

Повірте, це безпрецедентний закон. Бюджет Пенсійного фонду впаде і прощай нові пенсії і буде знову включений верстат Нацбанку. Курс вгору.

Хочете так?

Все це проходить під підписом сина президента Олексія і пана Вадатурского (Нібулон). З Вадатурським окрема розмова. Для мене дуже дивно, невже немає розуму, або совісті? Рейтинг це не додасть. Всі хто не оформлюють людей на роботу, в теорії не порядні і завжди проти влади.

Хочемо як в Європі жити? Знову їдемо назад.

Та й неоформлений на роботу позбавляється пенсії. З молодості не думаємо, а потім плачем, а ваш роботодавець в Туреччині відпочиває.

Так, забув про Розенблата (Шлимазла), він теж підписав. Вибачим його.

Прошу всіх кого обманули і заплутали в цей закон: відкликати свій підпис. Ваш підпис - вирок нашій країні. Ми ніколи не станемо багатими і будемо жити в чорну.

Аферисти - очевидно під красивим гаслом захисту бізнесу, а хто ж проти такого - заручилися підписом Порошенка молодшого. Сподіваюся мої аргументи хороший привід її відкликати.

Не потрібно взагалі платити штраф, просто по чесному оформляєте працівників на роботу.

Точка зору редакції Еспресо.TV може не збігатися з точкою зору авторської колонки. Еспресо не впливає на зміст авторських колонок і не несе відповідальність за думку, яку автори висловлюють в них.

новини партнерів

17 листопада, 2017 п'ятниця

17 листопада, 2017 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати