live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4
Анастасія Пашинська 4 серпня, 2017 п'ятниця

Кольорове волосся на $1 млн. Як 19-річний одесит створив додаток Teleport

Додаток Teleport встановили вже понад 1 мільйон людей, а вся стрічка соціальних мереж рясніє фото друзів з різнокольоровим волоссям

Додаток можна завантажити безкоштовно в Google Store для Android або App Store для iPhone. Додаток Teleport має зручний інтерфейс: ви робите знімок, а потім можете застосувати будь-який вподобаний фільтр з каталогу.

Додаток працює як на фронтальній камері, так і на основній. Після того як ви відредагували фотографію, її можна зберегти на телефон або поділитися в Facebook і Instagram.

Розробка програми

null

Додаток розроблявся не так довго - сім місяців. Творець проекту Владислав Уразов, якому лише 19 років, уже встиг залучити $1 мільйон інвестицій. Однак, як він розповів для ресурсу Ліга.нет, додаток Teleport всього лише побічний ефект його основного продукту.

Уразов ще в школі займався перерозподілом інтернет-трафіку, на чому заробляв непогані гроші. Після школи він виїхав з Одеси в Москву, найняв людей і почав розробку програми.

Його основна ідея - вигадати додаток, який буде повністю міняти фон під час відеодзвінків. "Але таке вже робить Skype" - скажете ви.

І так і ні. Додаток для дзвінків "Skype" здатен замінити фон, але якісно "вирізати" зображення людини і поєднати з його новим фоном він не може.

Зараз дедалі частіше стають популярними відеоконференції, але не кожен може дозволити собі подзвонити з робочого кабінету. Тому такий додаток може стати корисним для бізнесменів і працівників медіа.

Він замінить звичні новинні студії і більше не треба буде знімати ведучих на "зеленці" для додання потім фону.

Як це працює

null

У своєму додатку команда Уразова (Teleport Future Technologies) використовує штучний інтелект. Для початку розробники навчили нейромережі розпізнавати обличчя, шкіру і волосся. Для цього в базу було завантажено близько 30 тисяч фотографій різних людей.

Навчання робиться "вручну", нейромережа не піддається навчанню самостійно. Але за словами засновника проекту - від цього тільки вища якість. Щоб обробити відео, нейромережа має опрацювати кожні 25 кадрів за секунду.

Поки результат очевидний - "побічний" додаток Teleport відмінно розрізняє волосся людини, і забарвлює його так,  ніби воно було пофарбоване в реальному житті. Текстура волосся на фотографії виглядає дуже натурально.

Все по темі

Введіть слово, щоб почати