live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

5 оригінальних ідей, з яких виріс успішний український бізнес

Бренди з українським іменем, які стали успішними

Чи не щодня з’являються нові торговельні марки з українським іменем або ж корінням. Проте деякі з них дивують не лише своєю незвичністю, а й успіхами по всьому світу.

Еспресо.TV зробили підбірку 5-ти брендів з українським іменем. 

Ugears

null

Сайтhttp://ukr-gears.com/

Бренд засновано 2014 року, конструювальником Денисом Охріменком та Генадієм Шестаком. Ідея була запронопонована Охріменком, а фінансування було здійснене Шестаком. Нещодавно Шестак викупив частку в Охріменка та став повноправним власником бізнесу. Компанія розробляє та виготовляє дерев’яні моделі.

Інвестиції Геннадія Шестака склали  $120 тис. Пізніше компанія виходила на пошуки грошей у 2015 на Kickstarter, де були зібрані $406 805 , 2016 – Indiegogo, де були зібрані  $99 423.

Головні товари на сьогодні – різноманітні дерев’яні моделі, що збираються як конструктори -  як-от перон, трамвайна лінія, пожежна машина. Їх вартість 300-1500 грн.

«Можу сказати, що падінь не було, бо ми  зібрали найкращу команду фахівців. Тому особливих труднощів не спостерігаємо. Є завдання – є вирішення», - розповідає Генадій Шестак.

Компанія на вустах у жителів не лише України, а й інших країн світу. Ugears завоювали ринки більш ніж 80 країн світу. Проте за словами Геннадія Шестака найбільш перпективними залишається ринки США, Європи та Китаю. Компанія активно просуває свою продукцію на Amazon.

Woolkrafts

Сайт - https://woolkrafts.com/

Компанію засновано 2014 року. Фаундери - Олег Михайлов і Ярослав Яковенко. За словами засновників інвестиції склали 30 тис грн, яких вистачило на виготовлення першого зразка та тестової партії. Бренд відроджує традиції ткацтва пледів з вовни.

На сьогодні головні товари – це три лінійки пледів - пледи з вовни мериноса, класичні британські картаті пледи з вовни овечки і літній варіант пледів з бавовни.

«Основною складністю ми б назвали комунікацію між людьми, тому що завжди складно пояснити якої якості продукт ти хочеш отримати, якщо до цього ніхто такого не робив, як повинні працювати твої партнери і як пояснити їм свої цінності», - говорить Олег Михайлов.

Успіхи компанії– висока якість продукції, що продається за кордоном. Олег Михайлов наголошує на тому, що секретів успіху немає, бо для кожного успіх - це різне. Важливо не зупинятися.

А от продавати за кордон компанія почала ще 2 роки тому. За цей час бренд увійшов у ТОП-10 запитів «вовняні пледи» на Amazon. Також Woolkrafts шукають партнерів і дистриб'юторів в окремих країнах, щоб заходити в рітейл. А також у планах проект з американським ілюстратором Бренданом Монро.

Lol&pop

null

Сайт - http://lolandpop.ua/

Бренд засновано у 2013 році Альоною Токар і Дмитром Пантюхні. Інвестиції склали бльзько $35 тис. Компанія займається виробництвом якісних, натуральних безпечних солодощів – льодяників, маршмелоу (американського зефіру), желейних цукерок, ірису.

Головні товари на сьогодні – сферичні льодяники – 12 грн, ваговий ірис – 36 грн/100 грамів, карамель в банці за 45 грн.

«До основних складнощів можна віднести пошук інвестицій для старту, пошук команди і пошук адекватних постачальників, з дійсно якісною продукцією», - розповідає Альона Токар. Проте засновниця наголошує на успіхах компанії. На сьогодні, Lol&pop вдалося розвити корпоративний сегмент.

Cолодощі компанії продаються у Польщі, Болгарії та Ізраїлі. Бренд активно розвиває експорт до інших країн.

Devohome

Сайт - https://devohome.com.ua/

Компанія Devohome заснована Оксаною Дево 2013 року.  За словами засновниці проекту, первинні інвестиції склали $2-3 тис. Бренд відроджує традиції коноплеткацтва в Україні, займається ткацтвом та пошивом товарів для дому та побуту з коноплі та продажем в інтернет-магазині та в шоурумі, що знаходиться в Києві.

Головний товар як з початку, так на сьогодні – це ковдри. Ззовні вони нагадують вироби у стилі «печворк», проте вироблені не ручним, а механічним способом. Наповнення – конопля, що «дихає» та має гігроскопічність в 3 рази вище за бавовну.

Під такою ковдрою не холодно взимку, не спекотно влітку. Вартість – від 1 тис грн в залежності від моделі та розмірів. Інші напрями – це комплекти білизни, наматрацники. Новий напрям – виробництво кедів з коноплі. 

«Певні складнощі були і є на сьогодні з ткацтвом та пошивом тканин. Як відомо, підрядники в першу чергу віддають перевагу величезним замовленням, а не невеличким партіям. Тому нам доводиться чекати, поки пряжа перетвориться на тканину. У другу чергу – ми стикаємося з помилками при пошиві виробів. А такі промахи коштують дорого», - ділиться досвідом Оксана Дево.

Проте засновниця наголошує на тому, що не дивлячись на очікування та помилки підрядників, продукція, яку бачать і купують люди відмінної якості. На вихід на закордонні ринки Devohome дивляться обережно. На сьогодні у компанії функціонує сайт, що орієнтований на іноземних замовників. Співробітництво з ними зараз налагоджується.

Точка сборки

Сайт - http://to4kasborki.com/

Компанія "Точка сборки" заснована Сергієм Таргонею 2011 року. За словами засновника, первинні інвестиції склади 2 тис грн. Бренд відроджує традицію виробництва розвивальних іграшок для дітей та дорослих з вітчизняних матеріалів. "Точка сборки" займається розробкою, виготовленням та продажем конструкторів, головоломок, настільних ігр, корпоративних іграшок.

Головний товар на сьогодні – це розробка та продаж корпоративних іграшок. Їх вартість в залежності від унікальності, обсягів партії та інших факторів складає від 4 до 45 тис грн за іграшку, проте середньозважена ціна іграшки близько 250 грн.

«Складнощів за час існування бренду практично не виникало. Ми приймали рішення, не давали нам піти в мінус», - розповідає Сергій Таргоня.

А от успіхи компанії вражають. Головоломки, конструктори, настільні ігри з іменем компанії стали знаком якості. Їх впізнають по всій Україні. Про вихід на міжнародні ринки Сергій говорить з обережністю. У майбутньому компанія хоче завоювати e-commerce.

новини партнерів

18 серпня, 2018 субота

18 серпня, 2018 субота

17 серпня, 2018 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати