18+треш. 8 крутих мультсеріалів без цензури

Альманах дегенеративної вульгарності, легендарний "Південний парк" і ще кілька психоделічних мультиків без цензури

Monkey Dust 

Режисер: Люк Карпентер та С'юзан Дікін 

Англійський мультик, який розповідає про зовсім інше життя британців. Там є невротики, маньяки, збоченці, терористи, вбивці, педофіли, расисти та продавці плутонію.

Мультсеріал з елементами гострої сатири показує різні ситуації з життя, забуваючи про політкоректність та делікатність.

В Monkey Dust незвична анімація - вона змінюється із кожною сценою. Враження, що кожен епізод малюють різні мультиплікатори.

Мультсеріал став успішним в Європі та США. Він отримав низку престижних премій, зокрема і від Британської Телеакадемії.

Перша серія серіалу вийшла в 2003 році і до сьогодні автори випустили 3 сезони по 18 серій. Середня тривалість одного випуску - 29 хвилин. Українською серіал поки не озвучували.

Кінь БоДжек (BoJack Horseman)

Режисер: Рафаель Боб-Уоксберг

В основі мультика - трагікомедійна історія про колишню зірку шоу-бізнесу, антропоморфного коня БоДжека. Він був героєм популярного голлівудського телешоу, роздавав автографи та багато заробляв.

Дія відбувається в світі, де живуть антропоморфні тварини і люди. БоДжек переживає кризу середнього віку та хоче повернути втрачену популярність.

Тепер Кінь носить кольорові безглузді светри, цілодобово п’є алкоголь, а його жарти перестали бути дотепними і смішними.

Кінь пише біографічну книгу, але через лінь не може завершити її. Тому наймає письменницю, яка відтепер проводить з ним весь вільний час.

"Кінь БоДжек" вийшов в 2014 році, а на початку вересня 2017 з’явився четвертий сезон мульфільму.

Бридкі американці (Ugly Americans)

Режисер: Девін Кларк та Аарон Аугенблік

Дія серіалу відбувається в паралельній реальності у США, де більшість населення - це різна нечисть. Демони, чорти, зомбі, двоголові черви, перевертні та інші монстри намагаються влитись у звичайне життя американців. Корінні жителі не проти такому сусідству, навпаки, стараються прийняти їх якомого гостинніше.

Головний герой мультику - Марк Ліллі. Чоловік працює в Міграційній службі і допомагає новим жителям країни. Не зважаючи на моторошний зовнішній вигляд мігрантів, Марку подобаються ці вампіри та перевертні, і він всіма силами допомагає їм знайти своє місце в суспільстві.

Першу серію мультику, яку показали в 2010 році, дивились одночасно більше двох мільйонів людей. Згодом автори випустили ще 13 серій першого сезону. В 2011 році вийшов другий сезон мультсеріалу. Він завершився у 2012 році і став поки останнім.

Рік та Морті (Rick and Morty)

Режисер: Джастін Ройланд

Американський комедійний науково-фантастичний мультсеріал. В основі сюжету лежать пригоди божевільного вченого-алкоголіка Ріка та його внука - школяра Морті.

Рік - геніальний винахідник, але всі його видумки втягують їх з Морті в дуже неприємні ситуації. Наприклад, вони беруть участь в міжпланетному музикальному конкурсі, організованим гігантстськими головами з космосу. Проблема в тому, що усі планети, окрім переможця, будуть знищені.

В кожній серії науково-фантастичне беззаконня гармонійно поєднується із божевільними жартами та чорним гумором.

Мультик почався із хуліганської анімаційної пародії на серію фільмів “Назад у майбутнє”. Прем’єра відбулась у 2013 році. Цю серію епізодів дуже високо оцінили критики і згодом вийшли інші серії.  До 2017 року вийшло вже три сезони серіалу по 10 серій.

Бріклберрі (Brickleberry)

Режисер: Роджер Блек

Американський мультсеріал розповідає про рейнджерів-невдах, які попри численні провали, чудом залишаються на своїх робочих місцях.

Всі дії в серіалі відбуваються в заповіднику “Бріклберрі” і в деяких місцях поза ним. Найпопулярніші - це лікарня з лікарем без ліцензії і стрип-клуб.

Заповідник хочуть закрити і всі рейнджери втратять роботу. Їм на допомогу приходить новенька дівчина-рейнджер, яка хоче покращити та зберегти парк.

Перший сезон мультику вийшов в 2012 році і став досить популярний серед трешових серіалів. Критики називають “Бріклберрі” "альманахом дегенеративної вульгарності, що зачіпають ті теми, які нормальні люди піднімати не стали б".

Останній сезон мультсеріалу вийшов в 2015 році і з того часу не вийшло жодної нової серії.

Гріфіни (Family Guy)

Режисер: Сет МакФарлейн

Один із найвідоміших американських мультсеріалів, який вийшов ще у 1999 році.

В центрі сюжету - неблагонадійна родина Гріфінів на чолі з Пітером Гріфіном. Типова американська сім’я, яка розбиває усі можливі стереотипи. У них є антропоморфна собака, яка часто курить і немовля, яке прагне завоювати світ.

Кожна серія розповідає про їх життя та пригоди. Все це доповняє чорний гумор, образи та висміювання усього на світі. За аналогією із “Сімпсонами””, у мультику часто з’являються короткі саркастичні уривки-пародії на події, які відбуваються в світі.

"Гріфіни" було номіновано на з 11 премій Еммі, з яких мульт отримав 3. Також мульсеріал звинувачують у плагіаті серіалу “Сімпсони”, але автори “Гріфінів” запевняють, що лише черпали натхнення.

На 2017 рік вийшло вже 16 сезонів і його знімають досі.

Південний парк (South Park)

Режисер: Метт Стоун і Трей Паркер

Американський мультсеріал, який виходить з 1997 року. Це другий найдовший мультик в історії США після “Сімпсонів”.

Мульт розповідає про чотирьох хлопців та їх друзів, які живуть в маленькому місті Сауз-Парк, Колорадо. Саркастичний серіал сміється з недоліків американської культури і суспільства загалом.

“Південний парк” став популярним завдяки реакції на гучні світові події. Підготовка серіалу відбувається в два етапи. Спочатку сценаристи придумують загальну концепцію випуску, а на іншому - допрацьовують серію за кілька днів до виходу. Така система дозволяє авторам оперативно реагувати на події у світі.

У 2017 році вийшов 21 сезон “Південного парку”. Останні серії з’явились в кінці жовтня.

Американський тато (American Dad)

Режисер: Сет МакФарлейн

Мультик створив Сет МакФарлейн - автор мультсеріалу “Гріфіни”. В його основі теж лежить історія про життя сім’ї Смітів. Сімейство складається із чотирьох людей, одного прибульця та золотої рибки, яка може говорити.

У серіалі можна побачити анархістів, геїв, феміністок, лібералів та консерваторів, які приймають здебільшого абсурдні рішення. Наприклад, в одній із серій герой знаходить привабливу інопланетянку і одразу ж заводить з нею роман. Але в кінці вона виявилась дуже дивною і герой вирішує здати її в ЦРУ.

За аналогією із “Сімпсонами” та “Південним парком”, у цьому мультсеріалі можна помітити численні відсилання до сучасних подій у світі, висміювання особливостей поп-культури, політики, релігії та інших гострих суспільних тем.

Перша серія мультсеріалу вийшла у 2005 році. За час існування “Американського тата” вийшло 14 сезонів, в яких - 234 серії.