live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Всі говорять, що телебачення мертве. Чому молодь в США все одно його дивиться


фото: AP
Більшість американців, народжені після 2000 року, споживають інформацію через старе добре телебачення, а не більш сучасні канали інформації

Це стверджує видання Quartz. Сайт Еспресо наводить переклад цієї статті.

Незважаючи на всі балачки про відмову від проводових послуг, американська аудиторія все ще дивиться багато телебачення. Насправді, вона дивиться більше відео на звичайних старих телевізорах, аніж на стаціонарних комп'ютерах чи мобільних пристроях.

Середній міленіал, людина віком 18-34 років, який вважався лідером революції з відмови від проводових послуг, витрачає більше часу на перегляд традиційного телебачення, аніж на їжу, випивання, покупки та перегляд YouTube разом узяті, виявила організація Video Advertising Bureau, яка проаналізувала дані від компаній Nielsen, ComScore та Бюро статистики праці.

За їх твердженням, телебачення лишалось найкращим способом досягти молодої аудиторії.

Дослідження показало, що середній глядач-міленіал проводить три години на день, переглядаючи телебачення, включно з IP-телебаченням (цифрове інтерактивне телебачення. - Прим. Ред.), DVR (цифрові відеорекордери. - Прим. Ред.) і Time Shifted TV (система, яка дозволяє замовляти перегляд телепередачі із "зсуненням" на зручний час. - Прим. Ред.), але не такі додатки, як-от Netflix на smart TV.

Середній час, який проводять міленіали за різними активностями

Протягом типового місяця міленіали переглядають більше відео на телевізорах, аніж на таких популярних платформах, як YouTube, Facebook, Instagram, Netflix, Twitch, Hulu, Amazon, Twitter та Snapchat. А дорослі американці проводили навіть більше часу перед телевізорами.

Середній місячний час, який американські міленіали витратили на відео

Тож у той час, як телевізори зникають з домівок американців, вони все ще домінують у переглядах.

Але телевізори використовуються сьогодні не лише для традиційного телебачення. Smart TV, медіа-плеєри як-от Google Chromecast та Apple TV, ігрові приставки як-от PlayStation 4 та інші пристрої дозволяють транслювати набагато більше речей, аніж запрограмовано в IP-телебаченні. Більше того, це означає, що такі сервіси для трансляції як YouTube та Netflix знову конкурують з провайдерами платного телебачення та телевізійними мережами.

YouTube, найбільш популярна відео-платформа серед "двотисячників", стверджує, що зараз люди переглядають 100 мільйонів годин його відео на телевізорах, а це приблизно 10% від 1 мільярда годин, які переглядаються в цілому щодня. А цього тижня було оголошено, що компанія поширює свій сервіс прямих трансляцій, YouTube TV, на ще більшу кількість телевізорів, через такі медіа-плеєри як Apple TV та XBox One, а також smart TV від таких виробників як Sony та Samsung.

Раніше додатки для прямих трансляцій були доступні лише на стаціонарних комп'ютерах, мобільних пристроях або ж власному медіа-плеєрі Google Chromecast, які, як стверджує компанія, забирають половину часу, який витрачається на використання додатка.

Facebook раніше цього року також запустив відео-додаток, призначений лише для телевізорів. А Netflix, який вперше цього року набрав більше передплатників, аніж кабельне телебачення, заявив, що більшість переглядів на його платформі відбувається через телевізори або стаціонарні компьютери.

Жива трансляція (стрімінг) офіційно захоплює телебачення.

новини партнерів

21 листопада, 2019 четвер

21 листопада, 2019 четвер

20 листопада, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати