live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4
Віра Стадник 7 лютого, 2018 середа

Знайти роботу мрії та схуднути до літа. 5 безкоштовних онлайн-курсів, які цікаво пройти

Як працює медитація, як уникнути дискримінації та як знайти роботу мрії. Шукай відповіді в онлайн-курсах

Поки холодно і на вулицю часто не хочеться виходити - це ідеальний час для домашнього навчання. До того ж знайти платформи та засоби для цього зараз дуже просто.

Еспресо.TV знайшли для вас 5 цікавих онлайн-курсів, які навчать чогось нового або допоможуть досягнути поставлених цілей. 

Буддизм та сучасна психологія

Курс розпочався: 19 лютого

Для кого: хто хоче навчитись медитувати, зрозуміти суть буддистських доктрин та еволюційну психологію.

В цьому курсі автори пропонують розглянути ідеї сумісності буддизму та науки. Багато вчених, вивчаючи цю тему, почали критично досліджувати як медитативну практику, так і буддійські ідеї про людський разум.

Наприклад, неврологи почали розуміти як працює медитація та як вона впливає на тіло людини. 

Уроки допоможуть краще зрозуміти себе та розкажуть, чи відкривають буддистські практики певний сенс в сучасній психології. Також курс розкаже, чи може медитація зробити нас не лише щасливішими, але і просто кращими людьми.

Курс розрахований на зайнятість 2-5 годин протягом тижня. Заняття виходять англійською мовою. Зареєструватись на курс можна за посиланням.

Жінки та чоловіки: гендер для всіх

Курс доступний завжди

Для кого: хто хоче краще зрозуміти свої права як гендеру в світі та як уникати дискримінації

Курс створила викладачка Києво-Могилянської академії Тамара Марценюк, яка вже 10 років викладає різноманітні курси на гендерну тематику. Також працює з німецькими, шотландськими та швецькими університетами.

Курс розповість про дискримінацію жінок в українському суспільстві, та в яких сферах зневажають чоловіків. Адже існує кілька професій, в яких вже дискримінують чоловіків.

Читайте також: 6 українських подкастів, які розкажуть багато цікавого. Не нудно про літературу, політику та філософію

Курс розрахований на широку аудиторію - для всіх, хто хоче розібратись в гендерних питаннях. Авторка курсу обіцяє навчити фахово аналізувати події та суспільні явища з гендерної точки зору. Також курс допоможе уникати дискримінації та краще розуміти свої права і способи їх захисту.

Курс триває 5 тижнів і усі матеріали його доступні онлайн в будь-який час. Також після курсу кожен учасник отримує безкоштовний сертифікат.

Курс доступний за посиланням

Як знайти роботу своєї мрії

Курс доступний завжди

Для кого: хто шукає роботу або хоче побудувати щасливу професійну кар’єру

Курс навчить складати резюме, писати цікаві супровідні листи та успішно проходити співбесіди. Усвідомлений пошук роботи, який базується на життєвих та професійних пріоритетах – основне, чого хочуть навчити автори курсу.

Кожна лекція містить багато практичних порад, які допоможуть не лише знайти роботу, але і навчитись, до прикладу, комунікувати із замовниками та вигравати тендери.

Також в програмі курсу є низка лекції із запрошеними спікерами. Вони розповідають професійні таємниці та поради, як знайти роботу в міжнародних компаніях або як розвивати свій бренд.

Тривалість курсу - 6 тижні. Він доступний за посиланням.

Сучасне мистецтво та ідеї

Курс розпочався: 19 лютого

Для кого: хто хоче дізнатись більше про сучасне мистецтво та як правильно взаємодіяти з артом

Протягом курсу ви пройдете чотири теми викладачів Музею Сучасного Мистецтва: "Місця та простір", "Мистецтво та ідентичність", "Трансформація повсякденних об'єктів" та "Мистецтво та суспільство".

Автори курсу обіцяють, що під час лекцій студенти познайомляться із прикладами робіт сучасного мистецтва, послухають лекції майстрів та отримають доступ до різних цифрових ресурсів, які доступні для взаємодії з мистецтвом. Це все допоможе краще зрозуміти сучасні способи вираження митців.

В курсу немає певних обмежень. Пройти його можуть усі, хто зацікавлений в сучасному мистецтві, незалежно від його рівня знань в цій сфері.

5 тижнів по 2 години на тиждень - тривалість занять, зареєструватись на котрі можна за посиланням. Уроки проводять лише англійською.

Ваш особистий план схуднення

Курс розпочався: 5 лютого

Для кого: хто хоче змінити себе через зміну способу життя та своїх харчових звичок.

Планування кожного кроку вашого схуднення - головна ідея лекцій та уроків, які пропонують автори курсу. Вони не дають гарантії, що після проходження курсу ви точно схуднете, але точно отримаєте потрібну базу знань.

Курс створений для дорослих та здорових людей, які не мають ніяких хронічних захворювань. Також не рекомендовано його проходити людям, у яких алергії або несприйняття певних харчових продуктів.

Вам не потрібно розбиратись у дієтології, щоб почати проходити лекції. Курс розрахований на усіх.

Тривалість уроків - 5 тижнів по кілька годин на тиждень. Мова курсу - англійська, а зареєструватись можна за посиланням.

Введіть слово, щоб почати