//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Які музеї відвідати вихідними днями

Поки на вулиці зимно та морозно, журналісти "Еспресо" навідалися до столичних музеїв та обрали найцікавіші з них

Музей іграшки

Екскурсія музеєм іграшки – цікава подорож у часі, адже найстарішим експонатам понад 100 років. Проте загальна експозиція від 1930 по 1990 рр., тому саме сюди за спогадами приходять прабабусі зі своїми праонуками. А останні дивуються, чим гралися їхні бабусі та й батьки та як змінювалися іграшки з часом. До речі, у музеї, окрім масмаркет-іграшок – ляльок, ведмедиків та інших, також присутні авторські роботи.  Також зазначимо, що експозиція змінна.  Щокілька місяців експонати з музейних фондів змінюють на інші. Тому музей буде до вподоби як дорослим, так і дітям.

Адреса: Кловський узвіз, 8

Вартість вхідних квитків та екскурсії: для дорослих – 20 грн., дітей, пенсіонерів – 10 грн, сімейна екскурсія (група до 10 чоловік) – 50 грн

 

Державний музей авіації

null

Екскурсія цим музеєм – можливість приміряти на себе нову професію або згадати про дитячі мрії, серед яких у хлопців, напевне, стати льотчиком, у дівчат – стюардесами. Проте експонати не такі старі, як у попередньому.  Експозиція представлена літальними засобами радянських часів та  незалежної України. До речі, окрім оглядової екскурсії є можливість зазирнути всередину літаків на гвинтокрилів за символічну плату, посидіти всередині салону і відчути себе пасажиром, а можна на місці пілота за штурвалом. Тому екскурсія буде цікавою як дорослим, так і підліткам, які обирають майбутню професію.

Адреса: вул. Медова 1

Вартість вхідних квитків та екскурсії: для дорослих – 50 грн, для студентів та пенсіонерів: 25 грн, школярів - 20 грн, відвідування салонів літаків - 5-10 грн, екскурсія – 200 грн (до 20 людей, разом із відвідуванням 2 салонів літаків)

 

Музей сиру

null

Знайомство з цим музеєм починається з Нідерландів. Чому? Бо там існує відомий на весь світ музей сиру у селі Заанс-Схансе під Амстердамом. Саме звідки розпочалася історія всесвітньо відомих сирів, що згодом дійшли до України. У столичному музеї наявні знаряддя для приготування сиру від стародавності до сучасності. А щоб оцінити старання виробників сиру, на завершення екскурсії пропонується скуштувати найрізноманітніші види сирів та випити напій – келих вина або філіжанку кави чи чаю. Цей музей цікавий як для загального розвитку, так для підлітків, що у пошуках майбутньої професії.

Адреса: вул. Шовковична, 50а

Вартість вхідних квитків та екскурсії: для дорослих - 200 грн, для дітей - 150 грн, екскурсія входить до вартості вхідних квитків.

 

Україна в мініатюрі

null

Тут ви маєте можливість придивитися до відомих та найкрасивіших місць України. До речі, столичний музей подібний до музею в Нідерландах. В українському музей представлені 48 мініатюр. Серед них столичний Хрещатик, Маріїнський палац, заповідник Качанівка на Чернігівщині, що порівнюють з українським Версалем, та багато інших. Тому цей музей цікавий як для тих, хто давно мріє про подорож Україною, так і для гостей столиці.

Адреса:  Броварський просп., 9в

Вартість вхідних квитків та екскурсії: для дорослих –25 грн, для дітей - 10 грн, екскурсія – 70 грн

 

Музей Богдана та Варвари Ханенків

null

А у цьому музеї зібрані найкращі зразки східного та західного мистецтв. Серед зразків західного - П.П. Рубенса, Д. Веласкеса, Ф. Гойя. Головні експозиції музею –  мистецтво Давнього Єгипту, Стародавньої Греції, Риму, Китаю, Японії. До речі, музей порівнюють з паризьким Лувром.  Він буде цікавим для поціновувачів мистецтва.

Адреса:  вул. Терещенківська, 15-17.

Вартість вхідних квитків та екскурсії: 60 грн - обидві експозиції, 40 грн - західна або східна експозиції, на сім’ю до 5 осіб - 180 грн.

 

Водно-інформаційний центр (Музей води)

null

Під час екскурсії співробітники музею охоче розкажуть про природні та штучні способи очищення води від бруду, хімічних сполук. Під час інтерактивної зупинки зроблять акцент на економії водних ресурсів, що є невідновлювальними. І наостанок гостей чекає весела зупинка – гра з мильними бульбашками.  Цей музей в цікавій формі зверне увагу на проблему очищення та збереження води, а також стане початком звички – економії водних ресурсів.

Адреса: вул. Михайла Грушевського, 1в

Вартість вхідних квитків та екскурсії: для дорослих – 50 грн, для дитей – 40 грн, екскурсія входить до вартості вхідних квитків.

 

 

Музей популярної науки «Експериментаніум»

null

Екскурсія цим музеєм – знайомство з науками. Гості музею дізнаються про цікавинки різних наук – фізики, хімії, біології, геології, астрономії, математики. Та навіть протестують на власному досліді, звідки береться електроенергія і таке інше.  Цей музей буде цікавий людям будь-якого віку – як дітям, що знайомляться з науками, так і дорослим.

Адреса:  пр-т  Степана Бандери, 6,

Вартість вхідних квитків та екскурсії: для дорослих – 220 грн, для дітей – 200 грн

новини партнерів

‡агрузка...

22 березня, 2019 п'ятниця

22 березня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати