live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Біохакінґ. Шлях до безсмертя чи просто новий тренд

Біохакінґ – нове слово у світі прихильників здорового способу життя. Він обіцяє і міцне здоров’я, і, можливо, навіть вічне життя. Все залежить від комплексності підходу до контролю своїх життєвих показників. І, звісно ж, вкладених грошей.

У США агентство міністерства охорони здоров’я і соціальних служб FBA визнало старіння хворобою, з якою потрібно боротися. А тим часом у Кремнієвій долині підприємець Сергій Фаге вклав 200 тисяч доларів у своє здоров’я і саме завдяки цій інвестиції і постійному контролю планує дожити до 120 років. А може і взагалі житиме вічно! Нісенітниця? Аж ніяк! Зустрічайте новий тренд третього тисячоліття – біохакінг!

Що це таке?

Біохакінг – нове слово у світі прихильників здорового способу життя, котре обіцяє і міцне здоров’я, і, можливо, навіть вічне життя. Все залежить від комплексності підходу до контролю своїх життєвих показників. І, звісно ж, вкладених грошей. Харчування, фізичні навантаження, сон, ліки, біодобавки і постійні обстеження стану свого здоров’я – «зламати» свою біологію задля того, щоб почуватися краще.

Найпопулярніший (поки що) біохакер у світі – все той самий Сергій Фаге, котрий жменями їсть вітаміни, щотижня здає десятки аналізів…і щасливий від того! Підприємець каже, що зараз почувається значно енергійнішим і упевненішим, ніж раніше. Кількість жирової тканини у його організмі скоротилася вдвічі і все завдяки тому, що Фаге вдалося підкорити власну біохімію. Як стати справжнім біохакером – читай далі.

З чого почати?

  • ЇЖА

Скажи "НІ!" цукру. І, звісно, це не означає лише відмову від улюблених цукерочок за кавою. Цукор скрізь. Він є і у фруктах (лише тут давай без сліз і здивування), і у хлібобулочних виробах, у соусах, які ти знаходиш на полицях супермаркетів, у картоплі і у всіх тих смаколиках, які тобі здаються не такими вже й солодкими на смак. Цукор скрізь! До речі, для того, щоб хоч трохи бути в темі – пропоную переглянути фільм "Цукор" (2014).

Скажи "ТАК" жирам! Це не жарт! Світ полонила кетодієта. Навіть Тіна Кароль обрала її та має чудові результати.

Щоправда достеменно не відомо, чи є співачка повноцінним біохакером. Але Ви ж бачили ті вбрання із латексу, що демонструють її неймовірну фігуру? Суть полягає у максимальному обмеженні споживання вуглеводів та необмеженому споживанні жирів із помірною кількістю білків. Це справді діє.

Щодо щоденної норми води – тут біохакери не такі фанатичні. Не треба пити забагато. Достатньо вашої звичної норми 1,5 – 2 літри. Ну, і з глютеном теж не так все категорично, як у всіляких фітнес-коучів. Глютен не забороняється. Але є інші дивакуваті постулати. Наприклад – 3 або 4 рази на тиждень біохакери практикують циклічне голодування, а саме прийом їжі лише один раз на добу. Та зрештою, хто казав, що шлях до безсмертя легкий?

  • СОН

Тут береться до уваги не лише  тривалість сну, а й глибина його фаз. Для того, щоб відпочити як слід – забудьте про алкоголь перед сном, та відкладіть якомога далі свій смартфон. Саме його холодне світло відтерміновує процес засинання. Деякі біохакери, між іншим, носять оранжеві окуляри для того, щоб пом’якшити вплив шкідливого випромінювання та встановлюють у спальні зволожувачі повітря, щоб підвищити якість свого сну. Оптимальна температура для засинання -   18-19° С. І не забудьте добре провітрити вашу спальню.

  • ФІЗИЧНІ НАВАНТАЖЕННЯ

Якщо ви тренуєтеся задля пружних сідничок та кубиків пресу – ви скоріше фітоняшка, а не біохакер.

Тренуються біохакери для того, щоб максимально запустити метаболічні процеси. І найкраще в цьому допомагають HIIT – високоінтенсивні інтервальні тренування.

Тобто тренуватися необхідно чергуючи режими "ой, це досить важко" і "швидше вже ніяк". В жодному разі не слід ігнорувати розминку та заминку до та після тренувань. Крім того, справжні хакери своєї біохімії рекомендують надавати перевагу прокачці ніг, тому що саме так від вашої роботи у залі буде найбільша метаболічна користь.

  • БІОЛОГІЧНІ ДОБАВКИ ТА ЛІКИ

Справжні гуру біохакінгу не цураються вживати спеціальні препарати. Наприклад, метформін – речовина, що знижує рівень цукру у крові, літій – стабілізатор настрою, модафініл – кращий стимулятор когнітивних властивостей. Окрім того, жмені антидепресантів, вітаміни та навіть гормони – все це складає частину щоденного раціону true-шного біохакера.

  • МЕДИЦИНА

Головною метою біохакінгу є виявлення так званих "багів" власного організму. Іншими словами - визначення слабких сторін свого здоров’я та робота над покращенням його стану. Саме тому біохакери витрачають купу грошей на різноманітні обстеження та аналізи, моніторування систем організму, визначення рівня глюкози та токсинів, визначення масової частки жиру, тощо.

А для душі?

Біохакери сповідують не лише здорове тіло, а і, так би мовити, здорову душу. Медитація та регулярні відвідини психотерапевта – саме те, що допомагає "не брати дурного до голови" і підтримувати своє ментальне здоров’я. Окрім того – абсолютний контроль над своїми емоціями та чесність. Чесність із оточуючими та самим собою – те, що допоможе вам зберігати спокій. Деякі майстри біохакінгу практикують так зване "заземлення" - ходьба босоніж по землі і енергетичне природне підживлення. Вірити цьому чи ні – справа ваша. Але ці люди розповідають про свої духовні практики біохакінгу із таким задоволенням, що так і кортить скинути кеди.

Стати біохакером і почати інвестувати в своє здоров’я вже зараз – непогана ідея. Та у будь-якому разі, не варто бути надто фанатичним, адже навіть деякі обстеження, якщо їх проводити надто часто, можуть вам нашкодити. І надмірна стурбованість своїм здоров’ям так само до добра не доведе. Психотерапевти, вибачте, кажуть, що це іпохондрія.

Будьте здоровими та уважними до себе – і буде вам щастя на 100 років, а може і більше.

новини партнерів

22 січня, 2020 середа

22 січня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати