live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

5 історичних романів, які захоплюють з першого рядка

Гра престолів по-французьки, життя племінника Юлія Цезаря - Ґая чи роман про Томаса Кромвеля, який став серіалом. Історичні романи від видавництва "Фабула"

Історії про мушкетерів від Олександра Дюма або роман "Ім’я рози" Умберто Еко. Ці книги здавна засіли у світових книжкових рейтингах. Та з’являються нові, не менш актуальні та цікаві письменники, які теж варті уваги.

Видавництво "Фабула" склала власний список історичних романів.


"Авґуст", Джон Вільямс

null

Починаємо наш ТОП прямісінько зі становлення Римської імперії. В основі роману Джона Вільямса — життя Ґая Октавія, племінника Юлія Цезаря, описане його сучасниками. Книга наповнена інтригами, зрадами і перемогами.

У "Авґусті" описують, як Римська республіка перетворилась на імперію, яку ціну за це заплатив Ґай Октавій та чим повинна пожертвувати людина, щоб дійти до самої вершини.

Ця книга відзначена Національною книжковою премією США.


"Вулфголл" і "Везіть тіла", Гітарі Мантел

null

Авторка Гіларі Мантел — дворазова володарка Букерівської премії. Нагороди вона отримала саме за романи "Вулфголл" і "Везіть тіла". Вони переносять читача до середньовічної Британії, яка перебуває на межі розколу і вже навряд чи оговтається.

В центрі захопливого сюжету — реальна історична постать, що своїми реформами змінила хід британської історії, багатоликий і безжальний радник короля Генріха VIII Томас Кромвель.

Мантел вдало балансує на межі правди й вигадки, тож недивно, що на основі її романів було знято міні-серіал «Вулфголл». Він стартував у ефірі каналу BBC Two взимку 2015 року.


"Дочка Медічі", Софі Перино

null

Софі Перино у романі "Дочка Медічі" розповідає про те, хто така королева Марго і як формувалась легендарна особистість, про яку писав класик Дюма.

Любов, зради, життєвий вибір та придворні інтриги. Епічна оповідь, присвячена таємничому, сластолюбному та підступному дому Валуа і розказана від імені принцеси Маргарити.

Роман напружений і захопливий, критики по всьому світу охрестили його «Грою Престолів по-французьки». Ця книга для тих, хто любить красиву й непередбачувану прозу.


"Царська карлиця", Пітер Х. Фогтдаль

null

Для цієї книги відомому данському письменнику довелося "стати іншою людиною".

В центрі сюжету – доля карлиці Сорін. Данський король подарував її Петру І. Здавалося б, що тут такого? За тих часів – абсолютно буденна річ. Та на сторінках роману Пітера Фогтдаля розгортається справжня драма "маленької" людини.

Карлиця хоч і мала зростом, та велика душею. Мандри, царські застілля, кохання, зрада, ницість, благородність і дружба. Усі ці теми сплітаються в одне полотно з назвою "Царська карлиця".


"Майстер", Колм Тойбін

null

Книга "Майстер" ірландського англомовного письменника Колма Тойбіна – історична містифікація, яка не залишила байдужими журі низки літературних конкурсів: від Книги року за версіями Los Angeles Times і The New York Times до Дублінської літературної премії та короткого списку Букера.

Класик ХІХ століття, письменник Генрі Джеймс, після низки невдач та блукань усе ж таки вирішує піднятись із колін і повернути собі минулу славу. Драматична історія про пошуки себе і натхнення. Що в цій історії реальність, а що правда – має визначити читач. То ж до справи.

новини партнерів

18 жовтня, 2018 четвер

18 жовтня, 2018 четвер

17 жовтня, 2018 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати