live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4
Марія Гурська 31 жовтня, 2018 середа

Якщо втомилися від Facebook: ТОП-7 дивних соцмереж, які загубилися в інтернеті

Пошук партнера за ДНК, онлайн-вознесіння до раю та знайомства для товстунів. Ми зібрали перелік найбільш дивних соцмереж у всесвітній павутині

  Line for Heaven

Ваш шлях до Раю онлайн

Якщо ви вірите в Бога та хочете потрапити до раю, то це тепер можна зробити за життя і у зручній онлайн-формі. Line for Heaven проводить щотижневий конкурс для своїх користувачів, щоб у цифровому форматі благословляти одне одного "балами карми" ( Що досить дивно, враховуючи, що поняття "карма" ніколи не було притаманне авраамічним релігіям - юдаїзму, християнству та ісламу.) Щотижня ті, у кого достатньо балів, приймаються на "Небеса".

Коли ви приєднуєтеся до сайту і завантажуєте фотографію, сайт генерує вам "душу". Потім ви поступово наближаєтеся до Бога, набираючи свої "бали карми", коли "зізнаєтеся у гріхах, берете участь у благодійності чи благословляєте інших".

При цьому "божественні ворота" на порталі відкриті для будь-якої релігії, а сам сайт позиціонує себе як портал для сприяння терпимості у всіх переконаннях.  

Couple

Соцмережа для двох

Пара – це соцмережа (і додаток) призначені  лише для тих, хто перебуває у "серйозних стосунках". Коли ви та ваш партнер утворюєте у додатку "пару", вам надається можливість ділитися спогадами, планувати спільне майбутнє за допомогою календарів, перелік справ, шукати ресторани та залишатися на зв'язку через  "Thumbkiss" чи " Live Sketch".

Самі автори відзначають, що така соцмережа  дійсно працює тільки для тих пар, які неймовірно сентиментальні і люблять брати участь в житті одне одного 24/7. Згідно інформації веб-сайту, Couple за час існування "протестували"  мільйони користувачів, але наразі популярність сервісу сумнівна.

Star Trek Dating

                                                             Пошук "космічного" співрозмовника

Якщо все земне вам остогидло і люди здаються нудними та примітивними, або ж ви просто фанат "Зоряного шляху", можете спробувати знайти собі "космічного" співрозмовника та партнера будь-якої гендерної приналежності на TrekDating.com.

Сайт у 2013 році створив фанат франшизи Джонатан Берд. Ба більше - саме на цьому сайті засновник зустрів свою майбутню дружину. Вони познайомились через 2 дні після того, як вона зареєструвалася.  

Наразі портал є частиною групи сайтів знайомств і послуг, призначених для шанувальників коміксів та фантастики. Схожими сервісами знайомств за такою ж тематикою є StarTrekDating.com, Trek Passions і Trekkie Dating.

Pheramor

                                                                              Пошук пари за ДНК

Це - найновіший сервіс у переліку. У лютому цього року американський стартап Pheramor запустив мобільний додаток для пошуку пари на основі даних ДНК. За $16 вам надішлють набір для забирання генетичного матеріалу вдома.

За допомогою тесту Pheramor проаналізує 11 генів, пов'язаних із роботою імунної системи. На основі цих даних додаток буде визначати фактор сумісності, однак вирішальну роль буде грати не схожість, а відмінність генома.

Творці покладаються на гіпотезу, згідно з якою люди вважають за краще зустрічатися з партнерами, чиї ДНК значно відрізняються від їх власної. Передбачається, що такий союз дасть більш здорове потомство.

Додаток Pheramor також буде враховувати дані з соціальних мереж і підбирати партнерів зі схожими інтересами. В іншому програма буде працювати за принципом дейтінгового сервісу Tinder.
 

Fat Bastard Dating

                                                                Сайт для тих, хто має зайву вагу

Якщо ви вже втратили останню надію знайти кохання, і звинувачуєте у цьому власну вагу, то навіть для таких випадків вигадали соцмережу для знайомств – Fat Bastard Dating. Українською ця назва звучить не надто привабливо.На вході можна побачити досить примітивний сайт старого зразка, проте він все ще працює.

"Бути товстим виродком не означає, що ви повинні бути самотні. Це також не означає, що вам потрібно привести себе у форму, щоб знайти партнера. Якщо вам комфортно у вашій шкірі і ви хочете створити ідеальний союз з людиною, яка цінує вас за те, хто ви є, тоді зареєструйтеся з "Fat Bastard Dating". – йдеться на головній сторінці сайту. Спілкуватися там доведеться англійською мовою.

Mullet Passions

                                                                      Сайт для "співзачісників"

Пам'ятаєте популярну у 70-80-х роках зачіску "маллет"? Носіїв такої краси у сучасному світі навіть "нагородили" власною соцмережею. Тож якщо ви маєте таку стрижку, і хочете познайомитися із своїми "співзачісниками", цей сайт саме для вас.

Введіть слово, щоб почати