//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Photo Kyiv Fair: 500 робіт зі всього світу

Організатори Photo Kyiv Fair відкривають завісу та демонструють 7 робіт, які стали відображенням світу, в якому ми живемо сьогодні, і розповідають про їхніх авторів.

Фотографія фіксує життя, переносячи його події і героїв в площину нескінченності. Для того, щоб переконатися у цьому, достатньо побувати на міжнародному ярмарку Photo Kyiv Fair, який відбудеться з 1 по 4 листопада в Chicago Central House, за адресою: Київ, вул. Антоновича, 44.

На ярмарку зібрано найкращі роботи сучасності, які відображають фотомистецтво нашої країни і всього світу. У день відкриття на гостей чекає Урочисте нагородження переможців Премії Bird in Flight Prize «За новаторський підхід до створення фотоісторії».

Тільки протягом 4 днів в Україні можна буде побачити знімки японського фотохудожника Масао Ямамото, чиї роботи, як і хоку, називають національним надбанням Країни Висхідного Сонця. Також будуть представлені роботи класика пейзажної фотографії Майкла Кенни, британського майстра чорно-білої пейзажної фотографії.

Зауважимо, що всього на площі в 2500 квадратних метрів буде виставлено понад 500 робіт.

 

Ірис Ківісалу, Серія: PORCELAIN CHINA, 2018 рік. Надано OKAPI GALLERY

 

Про автора: Ірис Ківісалу

Ірис Ківісалу родом з Таллінна. Саме завдяки меланхолійну подачі і майстерність фотографічного сторітеллінга, її роботи було неодноразово відзначено престижними преміями. Серед нагород Гран-прі конкурсу від Nikon в категоріях "Кращий портрет" і "Весільне фото" в 2017 році. В рамках Photo Kyiv Fair буде представлено серію портретів Porcelain China.

Олег Тістол, Із проекту Террикон, 2011 рік. Надано ABRAMOVYCH.ART

 

Про автора: Олег Тістол

Олег Тістол — один з найпопулярніших сучасних українських художників, представник «української нової хвилі». Його твори десятки разів брали участь в міжнародних аукціонних торгах. За його плечима участь в 22-й Бієнале в Сан-Паулу з проектом "17-е вересня", 49-й Венеціанській Бієнале з "Першим українським проектом".

Білл Брандт, Белгравія, Лондон, 1951. 1951 рік. Надано Brucie Collections Gallery

Про автора: Білл Брандт

Один з найвидатніших фотографів XX століття не тільки Великобританії, а й усього світу. Крім своїх робіт в яких задокументовано гостро-соціальні проблеми рідної країни, Білл Брандт також відомий своїми портретами та натурою. Але в якому б жанрі автор не знімав, його роботам завжди властива унікальна графічна спрямованість.

Борис Савельєв, "Знак телефону"

 

Про автора: Борис Савельєв

Український фотограф, про якого пише видання Time, а колекції його робіт зберігаються в таких музеях як Corcoran (Вашингтон, США), Saarbruken (Німеччина), MoMA (CША), галереї Хопgена (Лондон) і численних приватних колекціях голлівудських зірок. Сьогодні автор - один з найбільш відомих у світі представників української фотографії.

 

Роман Мінін. З проекту TistolFM, фото, 2017. Надано ABRAMOVYCH.ART

 

Про автора: Роман Мінін

Український фотограф і художник родом з Харкова. Експериментує з монументальним мистецтвом, стріт-артом і фотографією. Його роботи йдуть з молотка на Contemporary East Sotheby's. В 2016-му році його вітраж «Килим обіцянок» потрапив в топ-25 конкурсу Art Prize у Гранд Рапідс (США). Виставки проходять в галереях Польщі, Норвегії, Швейцарії, Італії та Британії. Forbes його називає одним з найдорожчих і перспективних фотографів сучасної України.

 

Дмитро Богачук, Простір світла, 150x100 см, 2018, Надано Apart11.

 

Про автора: Дмитро Богачук

Український фотограф, мистецтвознавець, а за сумісництвом куратор Photo Kyiv Fair 2018. Відомий своїми мінімалістичними пейзажами. За спиною у автора виставки в галереях Франції, Польщі та США. Його фотографічна книга "Країна Рівнин" (Le Plat Pays) в 2017-му році була видана на фестивалі Le Quatrieme Image.

 

Сергій Святченко. Із серії Створюючи нові історії, фотоколаж на знайдених книжкових сторінках, С-принт, 110 х 80 2017, Надано ABRAMOVYCH.ART

 

Про автора: Сергій Святченко

Його виставки проходили в найкращих музеях світу, а британський критик в області візуального мистецтва Рік Пойнор називає його "одним з найбільш значних коллажистів сучасності" у виданнях арт-світу Dazed & Confused, Hunter і Another.

новини партнерів

‡агрузка...

15 липня, 2019 понеділок

15 липня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати