live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Віталій Портников: Вибори не повинні призвести до розвалу держави


фото: narodna-pravda
Рішення Окружного адміністративного суду про відсторонення Уляни Супрун від обов'язків керівника МОЗ - це один з яскравих проявів того, якими методами буде проводитися передвиборча боротьба

І напередодні президентських, і напередодні парламентських виборів. Адже ми прекрасно розуміємо, що справа не у Супрун, а у підміні політичної боротьби інструментами впливу. У когось є вплив на судові інстанції, у когось - на телевізор, у когось - на певні громадські організації. У боротьбі за владу всі засоби гідні! Або все ж не всі?

Хтось може бути прихильником медичної реформи, яка почала здійснюватися у нашій країні після призначення Уляни Супрун керівницею МОЗ. Хтось - опонентом цієї реформи. Але у цивілізованій країні є простий засіб зміни курсу - перемога на виборах. Якщо ви хочете корекцію медичної реформи або просто відмову від неї - пропонуйте свої варіанти, перемагайте на виборах, формуйте уряд, беріть відповідальність. Але за ці п'ять років жодна з партій, що критикує реформу Супрун, не запропонувала свого кандидата на посаду голови МОЗ і свій план реформ. Найпростішим рішенням для критиків - щоб не брати на себе відповідальність за наслідки назрілих реформ - був вихід з урядової коаліції. А тепер можна виконувати арію незадоволених опозиціонерів, які вболівають за нещасний народ.

Але відмова від відповідальності під час виборів в наших умовах переростає в нерозбірливість у засобах. Якщо не можна позбутися Супрун у парламенті, можна використовувати суд. Якщо не можна використовувати суд - можна використовувати телевізійне цькування, ми ще переконаємося в ефективності цього важеля найближчими днями. Якщо не вийде телевізор - можна буде використовувати пікети, своїх "активістів", які будуть виростати буквально з-під землі, звозитися до Києва, влаштовувати протести на місцях. Адже вибори в Україні - найкраща можливість заробити. І для журналістів, і для "активістів", і - можливо - навіть для деяких юристів. А для тих, хто готовий фінансувати це свято вільнодумства і торжества правосуддя, період заробітку настане після виборів.

Але чи цей період заробітку буде часом реформ?

новини партнерів

12 грудня, 2019 четвер

12 грудня, 2019 четвер

11 грудня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати