live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Книжковий Арсенал-2019 – 5 видань для дітей і батьків, які варті уваги

"Книжковий Арсенал" вже розпочався, представлення і презентації тривають, і тому саме час нагадати про видання, які дуже важливі для найменших наших читачів

Насамперед – це ті, які допомагають їм цікаво провести час за читанням, і не в останню чергу ті, що будуть потрібні їх батькам. Адже читання має бути ще й корисним, тож про вибір слід подбати заздалегідь.

Надя Фендріх. Сестри-вампірки. – Х.: Ранок, 2019

За сюжетом цієї захопливої історії, Дака й Сильванія — сестри. Але незвичайні. Вони напівкровки, адже їх тато — вампір, а мама — звичайна жінка. І таке життя серед вампірів у Трансильванії їм надзвичайно подобалося... поки мама одного разу не захотіла переїхати до Німеччини, у світ людей. Тепер дівчатка змушені ходити в звичайну школу, не вирізнятися серед оточуючих і ні в якому разі не видавати свій секрет. В серії також представлені: "Сестри-вампірки 2".

Льюїс Керрол. Аліса в задзеркаллі. – Х.: Ранок-Креатив, 2019

 

Відома казкова історія англійського письменника й математика Льюїса Керолла про пригоди дівчинки Аліси в чарівній країні Задзеркалля.

У перекладі з англійської мови вдало й точно передано зміст і гру слів цієї надзвичайно цікавої та мудрої казки з силою-силенною кумедних нісенітниць і парадоксів. Для середнього шкільного віку. Книга з ілюстраціями Євгенії Гапчинської з доповненою реальністю. Картинки оживають за допомогою додатка WONDERLAND-AR. Той самий мобільний додаток, який був спеціально створений для колекції "Аліса в Країні Див", використовується і з новою книгою. При наведенні на малюнок з доповненою реальністю вмикається озвучений мультик. З героями можна взаємодіяти: роздивлятися з усіх боків, фотографувати, знімати з ними відео, деякі персонажі реагують на дотик до екрана. Додаток WONDERLAND-AR можна безкоштовно скачати на GooglePlay та AppStore. Яскраві, барвисті та кумедні малюнки розкажуть про неймовірні пригоди Аліси у Країні Див. Зустрічайте чудернацьких героїв - Білого Кролика, Чеширського Кота, Блакитного Хробака та інших! В серії також представлені: "Аліса в Країні Див".

Ольга Муренець. 90 днів літа. – Х.: ТМ Арт, 2019

Навчальний рік завершується, і ця цікава і практична книжка - новинка на кожен день канікул для учнів 1-4 класів.

У кожному зошиті — 90 відривних міні-карток із різними завданнями на кожен день канікул. Одне заняття триває 5-10 хвилин  Тренувальні зошити створені із застосуванням сучасного інтегрованого підходу та поєднують знання з багатьох шкільних дисциплін. На звороті кожної картки із завданням є пізнавальні факти за відповідною темою. Виконуючи завдання й читаючи короткі тексти, маленький відпочивальник щодня дізнаватиметься щось нове та повторюватиме вже вивчене.

Мей Накамура. Як приборкати дракона. Прихований Світ. Відкриття Прихованого Світу. – Х.: Ранок, 2019

Перед ватажком драконячих вершників, Гикавкою, постало складне завдання: жорстокий мисливець на драконів на ім'я Гримчак ні перед чим не зупиниться, аби тільки взяти в полон Беззубика. Доки Гикавка вирішує, чи не настав час назавжди полишити Берк, щоб дракони й люди могли жити в безпеці, Беззубик думає про щось інше (або про когось). Він зустрів Денну Лють і тепер не може думати ні про кого, крім неї.

 

Світлана Казьміна, Валентина Баланова. Нестрашна екнциклопедія безпеки для дорослих та дітей. – Х.: 4mamas, 2019

"Ніколи не довіряй незнайомцям!" — так ми навчаємо дітей змалку. Наприклад, ситуація з дитиною чотирьох років. До неї підійшла незнайома жінка і сказала, що мама попросила привести її до неї. Малюк довірливо простягнув їй руку… Дослідження свідчать, що 9 із 10 дітей погодяться піти з незнайомцем. Чи знаєте ви, як вчинить ваша дитина? Світ змінився. Він прискорився й ускладнився. Водночас підходи до виховання безпечної поведінки дітей залишаються без змін — ми виховуємо залякуваннями та погрозами, які, як показує статистика, не діють. 

"Нестрашна енциклопедія безпеки для дорослих та дітей" — книга, що допоможе батькам розв’язати непросте завдання виховання безпечної поведінки у дітей. Вона містить максимум практичних порад та рекомендацій із власного досвіду авторів. З книги ви дізнаєтеся про те, як к захистити свою дитину від викрадача в реальному житті; як захистити від педофіла, як зрозуміти, що дитина готова до самостійних прогулянок і походів до школи, як навчити її розпізнавати й уникати небезпеку, як убезпечити дітей удома, в парку, на вулиці. У першій частині книги подано інформацію для батьків: методи, принципи, факти та історії із досвіду авторів щодо виховання безпечної поведінки. Друга частина — для спільного читання із дітьми. У ній описано 6  ситуацій, у яких діти ризикують опинятися найчастіше, у  яких їм слід застосовувати щонайбільшу кількість навичок безпечної поведінки.

"Тепер моя дитина готова до зустрічі з навколишнім світом і його небезпеками", - саме це можуть сказати батьки після прочитання і засвоєння цієї книжки.

 

новини партнерів

22 листопада, 2019 п'ятниця

22 листопада, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати