//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Книжковий Арсенал-2019 – 5 видань для дітей і батьків, які варті уваги

"Книжковий Арсенал" вже розпочався, представлення і презентації тривають, і тому саме час нагадати про видання, які дуже важливі для найменших наших читачів

Насамперед – це ті, які допомагають їм цікаво провести час за читанням, і не в останню чергу ті, що будуть потрібні їх батькам. Адже читання має бути ще й корисним, тож про вибір слід подбати заздалегідь.

Надя Фендріх. Сестри-вампірки. – Х.: Ранок, 2019

За сюжетом цієї захопливої історії, Дака й Сильванія — сестри. Але незвичайні. Вони напівкровки, адже їх тато — вампір, а мама — звичайна жінка. І таке життя серед вампірів у Трансильванії їм надзвичайно подобалося... поки мама одного разу не захотіла переїхати до Німеччини, у світ людей. Тепер дівчатка змушені ходити в звичайну школу, не вирізнятися серед оточуючих і ні в якому разі не видавати свій секрет. В серії також представлені: "Сестри-вампірки 2".

Льюїс Керрол. Аліса в задзеркаллі. – Х.: Ранок-Креатив, 2019

 

Відома казкова історія англійського письменника й математика Льюїса Керолла про пригоди дівчинки Аліси в чарівній країні Задзеркалля.

У перекладі з англійської мови вдало й точно передано зміст і гру слів цієї надзвичайно цікавої та мудрої казки з силою-силенною кумедних нісенітниць і парадоксів. Для середнього шкільного віку. Книга з ілюстраціями Євгенії Гапчинської з доповненою реальністю. Картинки оживають за допомогою додатка WONDERLAND-AR. Той самий мобільний додаток, який був спеціально створений для колекції "Аліса в Країні Див", використовується і з новою книгою. При наведенні на малюнок з доповненою реальністю вмикається озвучений мультик. З героями можна взаємодіяти: роздивлятися з усіх боків, фотографувати, знімати з ними відео, деякі персонажі реагують на дотик до екрана. Додаток WONDERLAND-AR можна безкоштовно скачати на GooglePlay та AppStore. Яскраві, барвисті та кумедні малюнки розкажуть про неймовірні пригоди Аліси у Країні Див. Зустрічайте чудернацьких героїв - Білого Кролика, Чеширського Кота, Блакитного Хробака та інших! В серії також представлені: "Аліса в Країні Див".

Ольга Муренець. 90 днів літа. – Х.: ТМ Арт, 2019

Навчальний рік завершується, і ця цікава і практична книжка - новинка на кожен день канікул для учнів 1-4 класів.

У кожному зошиті — 90 відривних міні-карток із різними завданнями на кожен день канікул. Одне заняття триває 5-10 хвилин  Тренувальні зошити створені із застосуванням сучасного інтегрованого підходу та поєднують знання з багатьох шкільних дисциплін. На звороті кожної картки із завданням є пізнавальні факти за відповідною темою. Виконуючи завдання й читаючи короткі тексти, маленький відпочивальник щодня дізнаватиметься щось нове та повторюватиме вже вивчене.

Мей Накамура. Як приборкати дракона. Прихований Світ. Відкриття Прихованого Світу. – Х.: Ранок, 2019

Перед ватажком драконячих вершників, Гикавкою, постало складне завдання: жорстокий мисливець на драконів на ім'я Гримчак ні перед чим не зупиниться, аби тільки взяти в полон Беззубика. Доки Гикавка вирішує, чи не настав час назавжди полишити Берк, щоб дракони й люди могли жити в безпеці, Беззубик думає про щось інше (або про когось). Він зустрів Денну Лють і тепер не може думати ні про кого, крім неї.

 

Світлана Казьміна, Валентина Баланова. Нестрашна екнциклопедія безпеки для дорослих та дітей. – Х.: 4mamas, 2019

"Ніколи не довіряй незнайомцям!" — так ми навчаємо дітей змалку. Наприклад, ситуація з дитиною чотирьох років. До неї підійшла незнайома жінка і сказала, що мама попросила привести її до неї. Малюк довірливо простягнув їй руку… Дослідження свідчать, що 9 із 10 дітей погодяться піти з незнайомцем. Чи знаєте ви, як вчинить ваша дитина? Світ змінився. Він прискорився й ускладнився. Водночас підходи до виховання безпечної поведінки дітей залишаються без змін — ми виховуємо залякуваннями та погрозами, які, як показує статистика, не діють. 

"Нестрашна енциклопедія безпеки для дорослих та дітей" — книга, що допоможе батькам розв’язати непросте завдання виховання безпечної поведінки у дітей. Вона містить максимум практичних порад та рекомендацій із власного досвіду авторів. З книги ви дізнаєтеся про те, як к захистити свою дитину від викрадача в реальному житті; як захистити від педофіла, як зрозуміти, що дитина готова до самостійних прогулянок і походів до школи, як навчити її розпізнавати й уникати небезпеку, як убезпечити дітей удома, в парку, на вулиці. У першій частині книги подано інформацію для батьків: методи, принципи, факти та історії із досвіду авторів щодо виховання безпечної поведінки. Друга частина — для спільного читання із дітьми. У ній описано 6  ситуацій, у яких діти ризикують опинятися найчастіше, у  яких їм слід застосовувати щонайбільшу кількість навичок безпечної поведінки.

"Тепер моя дитина готова до зустрічі з навколишнім світом і його небезпеками", - саме це можуть сказати батьки після прочитання і засвоєння цієї книжки.

 

новини партнерів

‡агрузка...

17 червня, 2019 понеділок

16 червня, 2019 неділя

17 червня, 2019 понеділок

16 червня, 2019 неділя

15 червня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати