live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

До-ре-мі. Чому масовий похід попзірок у Раду — шлях у нікуди

Спочатку були міцні господарники, далі комбати в незмінних камуфляжах, далі журналісти набирали вагу і перебирали ключові звички парламентських старожилів — жадібність, цинізм, договорняки і бажання вчепитися у владу, як воша за кожух

Парламент наступного скликання обіцяє бути максимально зірковим.

Вакарчук нарешті виліз із улюблених джинсів і уже назаявляв на 5% рейтингу.

Оля Полякова обіцяє взути у шльопки усіх бажаючих бачити її жіночу партію в Раді...

Сімейство Гордонів продовжує надувати бульку Ігоря Смєшка, який теж отримає свій кусень радівського пирога. Дмитро Гордон сам давно поп-зірка, а Смєшко його успішний піар- проект — без зіркового впливу ніхто б не знав, хто такий колишній спецслужбіст, який запам’ятався лише тим, що 15 років тому вечеряв із Ющенком на дачі, де останнього, ймовірно, отруїли.

Парламент IX скликання 100% буде схожим на святковий концерт до дня міста якоїсь Білої Церкви, але раз нинішній склад заплутався — чи є підстави розпуску Ради, як довести існування коаліції, чи можна прогинатися змією під президента, раз у нас парламентсько-президентська республіка — то що вирішить Полякова з Винником. Досвід нинішнього скликання говорить, що зал під куполом ламає багатьох і невпинно, власне тому, колись модні журналісти типу Сергія Лещенка шукають нову політичну маршрутку, бо в наймані працівники повертатись уже зле. Власне тому, від більшості комбатів і вояків різних фронтів, які пішли в Раду на хайпі «не то Путін нападе» у 2014 році — зараз проблем більше ніж від нудних юристів та економістів. А деякі персони типу Надії Савченко — взагалі перетворилися у фріків або державницького бабая, якого тицяють усім під ніс за надмірну довірливість і невміння відрізняти золото від фольги.

На п’ятому році війни з Росією в ідеалі ми б мали виростити нову когорту молодих і рішучих державників, яким не накашляти — будуть пшеничні поля в сонячних електростанціях або у згарищах після гостювання «псковського десанту». Втім волонтери і колишні атовці так і не зуміли згуртуватися в потужні організації, які б диктували порядок денний. Деякі взагалі конвертували свою впізнаваність у персональні гонорари за політичне ботознавство. Не виросли у потужних лідерів думок і ті, хто займається професійно санкціями, пошуками сепаратистів чи конкретного російського сліду на Донбасі або досліджує розстріли на Майдані. Доходить до маразму, коли найвідоміша адвокатка Небесної сотні ігнорує дружніх журналістів при зустрічах або свідомо не бере слухавку, коли ти пропонуєш їй ефірний час, щоби наприклад, доступно пояснити суспільству — чому спочатку на Майдана треба провести слідчі експерименти зі старою бруківкою, а потім уже ставити меморіали пам`яті, які всі так хочуть, щоби забути і йти далі...

Знаєте, чому Гордони, Зеленський, Вакарчук, Полякова і Винник диктуватимуть порядок політичний: ванільний, такий, щоб усім подобалось і нікого не образити, щоби складні проблеми вирішувати лише прості рецепти і так далі? Просто ця категорія поп-зірок гарувала давно і виросла в якість, наші ж пагінці державників і реформаторів або вхопили зіркову хворобу, або продовжують вважати політику брудною справою не їхнього вищого розуму і талантів. 

ПопРада загальмує Україну на кілька років, але це копняк під дупу і наука про те, що все треба робити своєчасно і вміло.

новини партнерів

20 вересня, 2020 неділя

20 вересня, 2020 неділя

19 вересня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати