live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Санаторно-курортне лікування цукрового діабету та як обрати санаторій для дітей

Понад 422 мільйони людей у світі хворі на діабет. Всесвітня організація охорони здоров‘я прогнозує, що за десять років, кількість хворих на діабет збільшиться, ще на 200 мільйонів

Якщо говорити про Україну, то офіційно перебувають на обліку з діагнозом діабет більш ніж мільйон осіб.
Назвати точну цифру хворих в нашій країні не можливо, все через те, що населення не до обстежене. Люди можуть роками хворіти і  навіть не знати, що у них діабет. Як і будь яке інше серйозне захворювання, цукровий діабет легше піддається лікування, якщо виявити його вчасно і хвороба не встигла дати ускладнення. 

Цукровий діабет лікується комплексно, тому що потрібно боротися, саме з ускладненнями супутніх захворювань. Якщо обирати лише медикаментозне лікування, а це прийом великої кількості ліків, часто хворі скаржаться на загальну слабкість та поганий стан. Саме тому крім медикаментозного лікування, людям хворим на цукровий діабет рекомендується санаторно-курортне лікування, яке направлене на нормалізацію рівня глюкози в крові, лікування та профілактику супутніх захворювань. Якщо ви шукаєте санаторій, який спеціалізується на лікуванні цукрового діабету дізнайтеся чи працює в закладі лікар ендокринолог - це обов’язково! 

Тетяна Стасів – лікар ендокринолог Моршинкурорт: 

"На базі санаторію «Черемошу» проводяться лекційні заняття «Школи цукрового діабету», де навчають пацієнта, як правильно розраховувати харчування, як підібрати хлібні одинички, як правильно приймати інсуліни і обов’язково є консультація ендокринолога".

Лікар ендокринолог має підібрати правильну дієту, призначити лікувальну фізкультуру, фізіотерапію і обов’язково водолікування, яке є важливим при цукровому діабеті. 

Тетяна Стасів – лікар ендокринолог Моршинкурорт: 

"Бувають такі пацієнті, які навіть не знають, як позитивно впливає водолікування. Але є і ті, хто приїздить щорічно, бо відчувають покращення загального стану, покращення рівня цукру, немає стрибків. Тобто позитивно вливає саме вода на лікування пацієнтів з цукровим діабетом, яка володіє унікальними властивостями і діє на клітинному рівні. Вода має такі властивості як регенеративні, насичує організм киснем, покращує обмінні процеси, тим самим і знижується цукор в крові".

Цукровий діабет не можна вилікувати, але є доведена та перевірена інформація, стосовно того, що люди які перебувають на санаторно-курортному лікуванні 21 день на рік, після почуваються на багато краще впродовж півроку, а іноді навіть і 12 місяців. 

Не лише дорослих людей з цукровим діабетом приймає на санаторно-курортне лікування Моршинкурорт, часто батьки привозять дітей. 

Число діток, які хворіють на діабет, а також інші хронічні захворювання стрімко збільшується. Ще в наш час існує термін - "часто хворіючі діти" і всім цим категоріям дітей рекомендовано оздоровлення не раз на рік біля моря, а хоча б двічі, другий раз можна обрати санаторій в осінньо-зимовий період. Санаторії Моршинкурорту цілий рік приймають на лікування та оздоровлення дітей від 3 років з різними хронічними захворюваннями. Але іноді бувають і виключення, коли лікарі приймають рішення і радять реабілітацію чи профілактику дітям і до 3хроків.
Насправді це дуже вигідно, адже можуть оздоровитися та пролікуватися і батьки. Звичайно, ідеально було б на курортне лікування приїхати на 21 день, але якщо є можливість, то варто приїхати, хоча б на 2 тижні під час канікул.

Тетяна Стасів , лікар ендокринолог Моршинкурорт: 

"Пацієнти з дітками, можуть звернутися до фонду державного страхування і отримати путівку безкоштовно. А можуть отримати реабілітаційне лікування  за власні кошти придбати.  До кінці листопада 2019 року, санаторії Моршин курорту пропонують знижки на лікування дітей - 341гривня враховуючи лікування, проживання і харчування на добу. Мама з дитиною буде під постійним контролем лікаря".

Навіть якщо дитина не має жодних хронічних захворювань, санаторно-курортне лікування буде корисним для неї. Адже це загальне оздоровлення організму, профілактика та позитивний вплив на імунну систему.

Все по темі

новини партнерів

27 листопада, 2020 п'ятниця

27 листопада, 2020 п'ятниця

26 листопада, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати