live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Tesla, Apple, Netflix – 5 книг про те, що від нас приховують

Зазвичай за всіма розмовами про «секрети фірми» від нас приховують або прибутки того чи іншого підприємця, або тіньовий бізнес чергового скоробагатька. Натомість у цих книжках мова про те, що приховувати їх автори аж ніяк не збираються, а саме – про схеми успіху, алгоритми збагачення і корисні поради успішних людей, як перетворити перспективну ідею на прибутковий бізнес-кейс

Брайан Трейсі. Досягнення максимуму. 12 принципів. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2020

null

Всі, хто прочитав і радять цю книжку, погоджуються в одному: вона – це реальний шлях до успіху, причому те, як швидко він прийде, залежить від нашого з вами бажання. Насправді автор цієї книжки пропонує план успіху, що заснований на досвіді, а не на теорії, тож серед його порад - детальний план з досягнення успіху, звершення, збільшення прибутку, швидкого кар’єрного просування та кращих результатів у кожній сфері вашого життя.

"У цій книжці я покажу вам, як натиснути на прискорювач власного життя та досягти поставлених цілей швидше, ніж ви могли мріяти, - обіцяє автор. - Поділюся з вами низкою практичних перевірених методів, які працюють для кожного, хто їх використовує, і дам найпотужніші та найпопулярніші інструменти й методи для особистого і кар’єрного успіху, що їх колись вигадали, а також стратегії, які використовують усі успішні люди в кожній сфері. Приєднуйтеся до мене в подорожі, під час якої ви відкриєте та дослідите величезні незвідані області власного потенціалу. Вирішіть сьогодні створити власне майбутнє".

Адам Ґрант. Давати і брати. Прихована соціальна динаміка успіху. - К: Yakaboo Publishing, 2019

null

 

Автор цієї книжки - один із 10 найвпливовіших мислителів світу у сфері менеджементу та управління людьми, який сім років поспіль очолював рейтинг найпопулярніших викладачів Вортонської бізнес-школи, увійшовши у світовий Топ-40 найвпливовіших людей у бізнесі до 40 років. Він консультував Google, Національну футбольну лігу США, ООН, Світовий економічний форум, Військово-морські сили США, компанії Johnson & Johnson, Goldman Sachs, Disney Pixar. В його книжці наведено цікаву градацію людей за соціально-комунікативними ознаками. Так, серед бажань "отримувачів" - багатство (гроші, матеріальні цінності, майно), влада (домінування, контроль над іншими), задоволення (насолода життям), перемога (мати ліпші результати за інших).

У пріоритеті "давачів" - готовність допомагати (працювати на благо інших), відповідальність (бути надійним, заслуговувати на довіру), соціальна справедливість (турбота про незахищених, малозабезпечених), співчуття (реагування на потреби інших). Цікаво дізнатися, в якій країні більшість людей ставить цінності "давачів" вище, і про це так само є у цій практичній книжці.

Геміш Маккензі. На шаленій швидкості. Як Tesla Ілона Маска спричинила електричну революцію, яка покладе край нафтовій ері. – К.: КМ-Букс, 2020

null

 

Автор цієї книжки - письменник із Нової Зеландії, який нині мешкає у Сан-Франциско. Свого часу він займався питаннями комунікації в компаніях Tesla та Kik, тож його розповідь – про неймовірний шлях Tesla про епохальні зміни в автомобільній та енергетичній промисловості. Адже, випустивши у 2018 році електричний автомобіль преміум-класу Tesla Model 3 для масового ринку, компанія Tesla кинула виклик не лише всім автовиробникам, але й найбільшим світовим нафтовим корпораціям. Долаючи шалену конкуренцію, вона революційно змінила стосунки суспільства з автотранспортом. Ба більше, компанія заприсяглася, що не зупиниться, допоки дорогами не їздитимуть тільки електричні автомобілі. А сприятимуть цьому не лише потужна інфраструктура самої компанії з її величезною фабрикою акумуляторів, але й стрімке зростання інтересу до електрокарів у світі. Тож перед нами чергова історія про американську винахідливість, про бажання і потенціал компанії Tesla разом із Ілоном Маском змінити історію.

 

Ліендер Кені. Тім Кук. СЕО, що вивів Apple на новий рівень. – К.: Наш Формат, 2019

null

 

У цій книжці розповідається історія про те, як спочатку після смерті Стіва Джобса більшість вважали, що Apple приречена. Однак компанія не просто втрималася на плаву, але й суттєво зросла та збільшила прибутки. Усе це під керівництвом нового СЕО - Тіма Кука, колишнього операційного директора Apple. На момент призначення Кук залишався в тіні. Він майже не давав інтерв’ю, не знімався в жодних промороликах і загалом був нікому не відомим. Ніхто ані в Apple, ані поза її межами не вважав його лідером, який був потрібен компанії. Чому саме його Джобс обрав наступником? Як Куку вдалося пом’якшити корпоративну культуру Apple, зберігши позиції компанії? У чому унікальність лідерства Кука? У цій докладній біографії журналіст Ліендер Кені відповідає на всі питання, описуючи життя та кар’єру СЕО Apple, вивчаючи його шлях від непомітного менеджера до легенди бізнесу.

Марк Рендольф. Ця ідея ніколи не спрацює! Неймовірна історія заснування Netflix. – К.: Book Chef, 2020

null

 

Мова у цій книжці про найдраматичнішу бізнес-історію, а якщо точніше, то про те, як прямувати за мрією, коли всі навколо впевнені, що тобі не вдасться. Тож перед нами книга спогадів співзасновника всесвітньо відомої стримінгової платформи Netflix підприємця Марка Рендольфа. Наразі Netflix наробила чимало галасу в Голлівуді, кардинально змінила сферу IT-технологій, завоювавши популярність мільйонів глядачів по всьому світу. Однак шалений успіх прийшов до Рендольфа та його партнера Ріда Гастінґса не одразу. Спочатку була лише чергова ідея, яку ніхто не бажав підтримати. Утім, як знати, ідея нічого не варта, якщо ви не зацікавите в ній інвесторів та покупців. Загалом, хоч ця книга спогадів не є бізнес-підручником, утім, вона містить корисні поради успішного бізнесмена, як перетворити перспективну ідею на прибутковий бізнес-кейс.

Все по темі

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати