Президент огірка і журналу “Мурзилка”. Що не так із піаром Володимира Зеленського?


фото: president.gov.ua
Зеленський доводить те, що можна вивести політика із серіалу “Слуга народу”, але зйомки “Сватів” в урядовому кварталі не закінчаться ніколи

Коли навесні 2019 року Володимир Олександрович збирав пресу у лісах та смачно їв шаурму на заправці — це було бодай весело. Коли за 16 місяців президентства гаранту нема показати ніяких нових звершень — у хід ідуть огірки і волонтерство на “Укрпошті”. 

Розкажемо, що не так із піаром президента, якого стало так багато в останні дні. Чи то заради позитивного іміджу напередодні місцевих виборів, які “зелена” команда уже з тріском програє щонайменше в 10 регіонах. Чи то талановиті радники хочуть прикрити так мемасами скандальну історію з 33 “вагнерівцями”, яка, як твердить журналіст Юрій Бутусов, виявилась грубо злитою дороговартісною операцією ГУР МО.

Учора президент вирішив остаточно утвердитись в ролі преміум-кур’єра. Травнева історія невдалого піару з літаком “Мрія”, де товари для супермаркетів “Епіцентр” замовляло і оплачувало подружжя Герег, а фоточки зробили Зеленський, Єрмак та Кирило Тимошенко — так нічого і не навчила ОПУ. На тлі критики роботи відділів “Укрпошти” — постійні черги, грубий персонал, відсутність елементарних санітайзерів, величезна зарплата у 400 тисяч гривень Ігоря Смілянського — Володимир Зеленський вирішив попрацювати листоношею Печкіним.

І справа навіть не в нав’язливій роботі не дуже якісного державного сервісу. Навіть не в грубій “ляшкіщині”. Авторці цієї статті написала мешканка Херсону, яка стала свідком миття вулиць із милом і швидкої побілки дерев з нагоди візиту президента. 

Каже, що село Садове, куди возив бабусі посилку Володимир Зеленський, знаходиться за 18 кілометрів від Херсону. Там є відділення “Нової пошти”. Тому по суті — заради одного відео і одного фото заняли цілий борт номер один. Заради примітивної “совкової” реклами низка людей виписала собі відрядження, купили кілька сюжетів на каналах. По суті — бюджет одного ролика про доставку обійшовся дорожче, аніж річні доходи усієї родини бабусі: з продажу помідорів та пенсії

Трагедія полягає у тому, що людина, яка відповідає за національну безпеку — витрачає свої сили не на реформи національної безпеки, не на розслідування державної зради у себе під носом за мотивами “вагнерівців»”і зовсім не на те, щоб відмовити РФ у суб’єктивізації ОРДЛО — як того посилено хоче Москва на двох останніх зустрічах ТГК. Бо після несподіваних протестів у Білорусі — Москва уже не має таких бюджетів на утримання ЛДНР, тому хоче нав’язати їх політично та економічно нам.

Я уявляю, як би жорстко стібав гуморист “Вечірнього Кварталу” Володимир Зеленський такого президента Печкіна. Яких пародій про село і журнал “Мурзілку” наробили б вони утрьох із Оленою Кравець та Євгеном Кошовим. Однак — це не скетч, а українська реальність.

Був у селі Садове ще один піар. Володимир Зеленський так злякався сільських реалій зі зручностями у дворі, що доручив прем’єр-міністру Денису Шмигалю підготувати концепцію розвитку сіл і маленьких містечок. І тут хочеться нагострити кігті, бо нинішній очільник уряду може лише ламати те, що зробили адекватного його попередники. 

Крім того, варто, щоби хтось сказав президенту, що у нас є реформа децентралізації. Працююча реформа, яку робили ще за уряду Гройсмана. Добра реформа, яку у 2020-му добряче пограбували заради фонду боротьби з COVID-19.

Село Садове, де піарився Зеленський — має 1300 мешканців. Це дуже пристойний населений пункт, де громаді просто не варто ставити палиці в колеса в питаннях децентралізації. І все запрацює без втручання горя цибулевого в постатях нинішнього українського уряду. 

Коли здавалось, що падати нікуди — на горизонті випливла Юлія Мендель із короткометражкою “Зеленський. Шабля. Огірок”. Це, на думку, піарників гаранта мало показати хоробрість очільника.

Захотілось засміятись, а ще більше заплакати — бо хоробрість українського гаранта перевірялась на історіі пораненого розвідника Ярослава Журавля. На чіткій позиції, що “агресор — Росія”, а не ефемерна “та сторона”. На можливості сказати рішуче “ні” своєму дорогому Андрієві Єрмаку, який підставляє і сварить між собою одночасно військову розвідку, пресу і СБУ. Хоробрість — це ще і бути повноцінним президентом, а не його аватаром за підтримки жадібних вихідців “Квартал-концерту”.

Піарники президента уміють насолити навіть там, де народ розуміє, терпить і сам дбає про правила.

Якщо уже розбираємо візит до Херсону в часи рекордних цифр на захворювання коронавірусом по усій країні — Зеленський і Ко обов’язково порушать правила.

Ось як виглядала презентація стратегії реформ — зі скупченням народу без обов’язкових 1,5 дистанції 

А виступ президента ще задовго до старту офіційної виборчої кампанії перетворився в рекламу ЗЕ-слуг на місцевих 

 

 

У соцмережах уже жартують, що треба пристібатися міцніше, бо сьогодні у гаранта візит до Миколаєва. І там теж полюбе не обійдеться без геніальних ідей Юлії Мендель та Михайла Подоляка. 

 

 

Попереду виборча осінь, а це значить, що все буде ще гірше. Володимир Зеленський захоче спробувати себе в ампуа копача картоплі, тракториста, який сіятиме озимі і акушерки, яка захоче прийняти пологи.

А просили 16 місяців тому одне єдине - стати першим президентом сучасної формації. І припинити цю Клоунаду. Бачимо — не почули.

новини партнерів

26 лютого, 2021 п'ятниця

25 лютого, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати