"Барселона" несподівано програла "Гранаді" та втратила шанс вийти на перше місце Ла Ліги

У 33-му турі чемпіонату Іспанії з футболу "Барселона" програла "Гранаді" з рахунком 1:2

"Барселона" швидко показала, що налаштована грати сьогодні потужно, адже є господарем футбольного поля. Форвард Ліонель Мессі відкрив рахунок на 23-й хвилині та вивів свою команду вперед.

Хід гри змінився в середині другого тайму, коли на 63-й хвилині Дарвін Мачіс відзначився за "Гранаду" та зрівняв рахунок. Минуло декілька хвилин і головний тренер "Барси" Рональд Куман був вилучений, отримав червону картку за свою емоційність.

"Гранада" скористалась перевагою, що футболісти "Барселони" були змушені завершувати матч без підказок головного тренера, і вийшла вперед. Хорхе Моліна забив переможний м'яч у сьогоднішній зустрічі.

"Барселона" втратила шанс одноосібно очолити турнірну таблицю Ла Ліги. У лідируючого "Атлетико" в активі 73 бали, а в "Реала" і "Барси" по 71 очку, якби каталонці сьогодні виграли, то з відривом в 1 пункт були перші.

До кінця чемпіонату Іспанії командам залишилось зіграти по 5 матчів. "Гранада" відстає від єврокубкової зони на 4 бали.