Бельгія принизила Росію на Євро-2020

У 1-му турі групового раунду Євро-2020 збірна Бельгії перемогла Росію у матчі квартету B

Матч 1-го туру в групі B між збірними Бельгії та Росії відбувався у Санкт-Петербурзі.

Бельгія вийшла вперед вже на 10-й хвилині, коли відзначився Ромелу Лукаку. На 34-й хвилині перевагу бельгійців збільшив Тома Меньє, який в середині першого тайму вийшов на заміну.

Остаточний рахунок на 88-й хвилині встановив Лукаку, який зробив дубль.

Бельгія перемогла Росію 3:0, набрала 3 очка та захопила лідерство у групі B. Також 3 пункти має Фінляндія, яка 12 червня несподівано здолала у Копенгагені Данію - 1:0. Росія не здобула жодного балу та займає останнє місце в турнірній таблиці.

У 2-му турі 16 червня у Санкт-Петербурзі Росія зіграє з Фінляндією. 17 червня у Копенгагені Данія зустрінеться з Бельгією.