Завершення політичного проекту "Правий сектор"

Партія " Правий сектор" перебуває на стадії свого завершення як політичний пост майданівський проект у зв'язку з посиленням радикальних настроїв серед її членів.

Партія " Правий сектор" - це пост майданівське політичне дітище, яке було створено з метою вливання у знесилений політичний організм держави  "нової крові". Проте під купол законодавчого органу потрапив всього один її представник, а сама партія поступово почала втрачати рейтинг, отриманий за активну участь у протидії режиму В.Януковича під час революції Гідності.

Після цього радикальні настрої у середині самої партії зростають. Це зумовлено й політикою чинної влади, яка своїми діями налаштовує проти себе. Насамперед, це численні арешти представників "Правого сектору" та інших патріотично налаштованих людей, дискримінація добровольчого руху, провал люстрації, непроведені реформи ГПУ та судів, імітація боротьби з корупцією та інше.

Партія поволі ступає на шлях революційної боротьби з амбіціями революційного руху.

Першою такою ознакою є відмова "Правого сектору " від участі у місцевих виборах, яку розцінили як акт маргіналів. Проте тоді пролунала чітка заява про необхідність зміни системи, що доволі насторожила. Адже, якщо політична сила заявляє про необхідність кардинальних змін. але відмовляється від участі у законотворчих органах країни, то швидше за все у її голові визріває ідея революційного бунту.

Ще одним підтвердженням цієї думки є створення  НВР, яка проголосила "Правий сектор" єдиним революційним рухом, а управління державою П. Порошенком і А. Яценюком - режимом внутрішньої окупації. Це призвело до відставки Д. Яроша, яку у січні місяці повинен прийняти з'їзд партії.

Після заяви Д.Яроша про "Лісника ", якого під час затримання вбили співробітники СБУ - його підтримка у середині партії похитнулась. Адже, доволі поширеною є думка про необхідність вести боротьбу на два фронти: зовнішньому і внутрішньому. Дмитро займає більш помірковану позицію, вважаючи, що для револіційного бунту зараз не час.

У будь-якому випадку, залишиться Д. Ярош провідником "Правого сектору" чи покине його - можна стверджувати про завершення політичного правого проекту.Проблема у тому, що цей проект ніколи й не був по-справжньому політичний.

"Правий сектор" був революційним і тільки на деякий час набув політичного відтінку, але знову вирішив повертатись у своє середовище.