"Челсі" переміг "Манчестер Сіті" у фіналі Ліги чемпіонів

У суботу, 29 травня у Порту, "Челсі" переміг "Манчестер Сіті" у англійському фіналі Ліги чемпіонів

Фінал Ліги чемпіонів відбувався у Порту (Португалія) на стадіоні "Драгау". Гра проходила за обмеженої кількості глядачів - на трибуни пустили 16,5 тис. вболівальників.

Український футболіст Олександр Зінченко розпочав матч у стартовому складі "Манчестер Сіті" та відіграв до фінального свистка.

Рахунок було відкрито наприкінці першого тайму після провалу в центрі оборони манчестерців. На 42-й хвилині, після дальньої передачі Мейсона Маунта, німецький півзахисник Кай Хаверц вийшов сам на сам з голкіпером та відправив м'яч у сітку.

На 60-й хвилині становище команди Хосепа Гвардіоли стало ще сутужнішим - через травму поле залишив лідер атаки манчестерців Кевін Де Брюйне.

У підсумку "Сіті" не вдалося відігратися та врятуватися від поразки.

"Челсі" переміг "Манчестер Сіті" 1:0 та став переможцем Ліги чемпіонів-2020/2021.