ЧС-2022: Німеччина зганьбилася із суперником України по Євро-2020 - Північною Македонією

У матчі 3-го туру відбіркового турніру чемпіонату світу-2022 збірна Німеччини сенсаційно поступилася вдома Північній Македонії

У Дуйсбурзі рахунок наприкінці першого тайму відкрив форвард Північної Македонії Горан Пандєв. На 63-й хвилині Ілкай Гюндоган зрівняв рахунок, реалізувавши пенальті. На 85-й хвилині хавбек македонців Еліф Ельмас забив переможний гол.

Німеччина програла Північній Македонії 1:2 та зазнала лише третьої поразки в історії відбіркових турнірів до чемпіонатів світу. Раніше вона програла Португалії (0:1) в 1985 році, та Англії (1:5) в 2001 році.

Збірна Північної Македонії набрала 6 очок і займає 2-е місце в турнірній таблиці групи J. Німеччина (6) - на 3-му місці. Лідером групи є збірна Вірменії (9). Румунія (3) - на 4-й позиції. Ісландія (3) - на 5-й, замикає таблицю Ліхтенштейн (0).

Північна Македонія є суперником збірної України по групі на Євро-2020, де команда Андрія Шевченка також зіграє проти Нідерландів та Австрії.