"Динамо" перемогло "Зорю" у фіналі Кубка України

У Тернополі київське "Динамо" перемогло луганську "Зорю" у фіналі Кубка України з футболу

Фінальний матч Кубка України між "Динамо" та "Зорею" відбувався у Тернополі на стадіоні ім. Романа Шухевича. Гра проходила за присутності вболівальників, яким дозволили заповнити 20% місць на трибунах, які вміщують 15 тис. глядачів.

Матч розпочався для динамівців з неприємностей. Травмував руку та був вимушений залишити поле вже на 11-й хвилині лівий захисник Віталій Миколенко, якого замінив Олександр Караваєв.

Суперники діяли максимально обережно, тому основний час матчу завершився нульовою нічиєю і зустріч перейшла у овертайм.

Рахунок було відкрито на 99-й хвилині. Жерсон Родрігес увійшов до штрафного майданчика справа та відпасував у центр, Віталій Буяльський пропустив м'яч на Віктора Циганкова, який влучно пробив з лінії воротарського та вивів "Динамо" вперед.

Невдовзі кияни заробили пенальті, але Віктор Циганков не зміг переграти голкіпера "Зорі" Ніколу Васіля з одинадцятиметрової позначки.

"Динамо" перемогло "Зорю" 1:0, здобуло Кубок України та зробило "золотий дубль". Також у нинішньому сезоні команда Мірчі Луческу виграла чемпіонат України.