Дякую Богу за все: Мораєс прокоментував свій дебютний гол за збірну України

Форвард Жуніор Мораєс радий, що зумів забити свій перший гол за збірну України з футболу

Про це повідомляє Еспресо.TV з посиланням на Instagram Жуніора Мораєса.

"Я радий мати можливість представляти країну та забити свій перший гол у складі збірної, ми продовжуємо разом і непохитно дивимось на наші цілі!! Дякую Богу за все!!", — написав Мораєс українською мовою.

Жуніор вийшов на заміну замість Романа Яремчука на 67-й хвилині зустрічі. За декілька хвилин форвард відкрив рахунок у матчі і забив свій перший м'яч у футболці національної команди.

Збірна України зіграла внічию із Фінляндією 1:1, набрала 2 очка та займає в турнірній таблиці третє місце. За додатковими показниками українців випереджають фіни, у яких також 2 пункти. Лідирує із 4 балами Франція.

У Боснії і Герцеговини 1 очко та матч у запасі. Казахстан не набрав жодного пункту та розташувався на останній позиції.

Наступний матч збірна України зіграє 31 березня у Києві проти Казахстану.