Євро-2020: форварда суперників збірної України можуть дискваліфікувати за расистські вигуки

УЄФА розпочав розслідування стосовно футболіста збірної Австрії Марко Арнаутовича, через расистські вигуки на адресу гравців з Північної Македонії під час матчу Євро-2020

Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА.

Зазначається, що Союз європейських футбольних асоціацій розпочав розслідування стосовно Арнаутовича через інцидент, який стався під час гри Євро-2020 з Північною Македонією 13 червня.

Форвард вийшов на заміну в другому таймі, забив на 89-й хвилині та емоційно відсвяткував гол, вигукуючи щось партнерам по команді та суперникам.

Арнаутовича, який є сербом за походженням, звинуватили в образі за етнічною ознакою гравців збірної Північної Македонії, які мають албанське коріння - Егзона Бейтулаї та Езджяна Аліоскі. Пізніше футболіст вибачився за свою поведінку.

Якщо провину Арнаутовича доведуть, йому загрожує дискваліфікація.

Австрія перемогла Північну Македонію з рахунком 3:1. Проти України австрійці зіграють 21 червня у Бухаресті в 3-му турі групового раунду Євро-2020.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb