Франція розгромила Уельс перед Євро-2020

У товариському матчі перед Євро-2020 Франція розгромила Уельс

Матч завершився з рахунком 3:0 на користь Франції. Голами відзначились Кіліан Мбаппе, Антуан Грізманн та Усман Дембеле. Нападник Карім Бензема, який вперше за 5 років і 7 місяців зіграв за збірну, не реалізував пенальті на 27-й хвилині.

Уельс починаючи з 26-ї хвилини грав у меншості. Захисник "Ліверупуля" Неко Вільямс зіграв рукою у штрафному майданчику та отримав червону картку.

Нереалізований пенальті: Бензема, 27

Євро-2020 відбуватиметься з 11 червня до 11 липня. Турнір було перенесено на 2021 рік через пандемію коронавірусу.

Збірна Франції на груповому етапі зіграє проти Німеччини, Португалії та Угорщини. Уельс має в суперниках Швейцарію, Італію та Туреччину.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb