Гол та пас Малиновського допомогли "Аталанті" перемогти "Дженоа"

Український футболіст Руслан Малиновський забив гол та віддав результативну передачу в матчі 37-го туру чемпіонату Італії проти "Дженоа"

Малиновський на 9-й хвилині зробив асист на Дувана Сапату, який відкрив рахунок у матчі. На 26-й хвилині сам українець забив гол та збільшив перевагу "Аталанти". На 57-й хвилині хавбека було замінено.

За "Аталанту" також відзначилися Робін Госенс на 44-й хвилині та Маріо Пашаліч - на 51-й.

"Дженоа" відповіла на це дублем Ельдора Шомуродова та голом Горана Пандєва з пенальті, аре врятуватися від поразки не змогла.

"Аталанта" перемогла "Дженоа" 4:3, набрала 78 очок та перед заключним туром Серії A займає друге місце. Команда з Бергамо на 3 пункти випереджає "Мілан", який має гру в запасі та йде третім. Чемпіоном Італії достроково став "Інтер", в активі якого 88 балів.

"Дженоа" з 39 очками - 14-та.

28-річний Руслан Малиновський у нинішньому сезоні зіграв за "Аталанту" 41 матч, забив 8 голів та віддав 12 результативних передач.

Чемпіонат Італії

37-й тур

15 травня

"Дженоа" - "Аталанта" 3:4

Голи: Шоморудов, 47, 85, Пандєв, 67 (пен.) - Сапата, 9, Малиновський, 26, Госенс, 44, Пашаліч, 51

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb