Команда Ярмоленка перемогла "Лестер" у битві за Лігу чемпіонів

У 31-му турі чемпіонату Англії "Вест Гем", за який грає українець Андрій Ярмоленко, переміг "Лестер" та закріпився у "зоні Ліги чемпіонів"

Андрій Ярмоленко не потрапив у заявку лондонців на матч, оскільки продовжує відновлюватися від травми коліна.

Його одноклубників на 29-й хвилині вивів вперед Джессі Лінгард. Незадовго до перерви він зробив дубль.

На початку другого тайму Джеррод Бовен довів рахунок до розгромного. "Лестер" забив у відповідь на 70-й та 90-й хвилинах зусиллями Келечі Іхеаначо.

"Вест Гем" переміг "Лестер" 3:1, набрав 55 очка та займає четверте місце. "Лестер" має на 1 пункт більше та йде третім. Обидві команди перебувають у "зоні Ліги чемпіонів" - у головному єврокубковому турнірі Англію в наступному сезоні представлятимуть чотири найкращі команди Прем'єр-ліги.