Малиновський віддав дві результативні передачі та допоміг перемогти "Аталанті"

У 29-му турі чемпіонату Італії український футболіст Руслан Малиновський віддав дві результативні передачі та допоміг "Аталанті" перемогти "Удінезе"

Малиновський вийшов на гру проти "Удінезе" у стартовому складі "Аталанти". На 41-й хвилині українець віддав результативну передачу на Луїса Муріеля, а на 61-й хвилині допоміг визначитися Дувану Сапаті.

Ще один гол за команду з "Бергамо" на 19-й хвилині забив Муріель. "Удінезе" відповів двома голами - Роберто Перейри та Єнса Ларсена.

Ще один український футболіст "Аталанти" - Віктор Коваленко - весь матч просидів у запасі.

"Аталанта" перемогла "Удінезе" 3:2, набрала 58 очок та вийшла на третє місце. "Удінезе" із 33 очками - 12-й.