Малиновський забив гол за "Аталанту" в переможному матчі з "Пармою"

Український футболіст Руслан Малиновський забив за "Аталанту" в переможному матчі чемпіонату Італії проти "Парми"

Малиновський відкрив рахунок у матчі ударом з-за меж штрафного майданчика на 12-й хвилині.

Невдовзі після перерви Маттео Пессіна збільшив перевагу "Аталанти". Луїс Муріель забив на 77-й та 86-й хвилинах та зробив результат розгромним. А в компенсований арбітром час за команду з Бергамо відзначився Олексій Міранчук.

"Парма" відповіла м'ячами Хуана Франсіско Брунетти та Сімона Зома.

"Аталанта" перемогла "Парму" 5:2, набрала 72 очка та вийшла на друге місце. "Наполі" йде третім та має 70 балів. у "Ювентуса" та "Мілана", які зустрінуться сьогодні, по 69 очок.  "Парма" з 20 пунктами - 19-та.

Чемпіоном Італії достроково став "Інтер", який має 85 пунктів.

Чемпіонат Італії

35-й тур

9 травня

"Парма" - "Аталанта" 2:5

Голи: Брунетта, 78, Зом, 88 - Малиновський, 12, Пессіна, 52, Муріель, 77, 86, Міранчук, 90+3

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb