"Ман Сіті" без Зінченка на останніх хвилинах вирвав перемогу над "Борусією" в ЛЧ

У чвертьфіналі Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" переміг дортмундську "Борусію" з рахунком 2:1

"Манчестер Сіті" зумів вийти вперед вже на 19-й хвилині зустрічі. Бельгійський хавбек Кевін Де Брюйне потужним ударом вразив ворота дортмундської "Борусії" після передачі Ріяда Мареза.

Наприкінці матчу розпочалась найцікавіша частина сьогоднішнього матчу. На 84-й хвилині Марко Ройс зрівняв рахунок, коли отримав м'яч у штрафному майданчику "Сіті" після передачі Ерлінга Холанда.

Вже на 90-й хвилині матчу хавбек "Манчестер Сіті" Філ Фоден ударом із близької відстані відправив м'яч у правий нижній кут воріт і не залишив воротареві жодних шансів. Це переможний гол у сьогоднішній зустрічі.

Матч-відповідь буде зіграний 14 квітня у Німеччині. Стартовий свисток пролунає о 22:00.