"Ман Сіті" переміг ПСЖ та вперше в історії вийшов у фінал Ліги чемпіонів

У другому півфінальному матчі Ліги чемпіонів англійський "Манчестер Сіті" переміг французький ПСЖ

Перша зустріч команд завершилась перемогою "Манчестер Сіті" з рахунком 2:1. У сьогоднішньому матчі англійці не дали ПСЖ нічого зробити та виграли 2:0.

Дубль зробив алжирський вінгер Ріяд Марез, який відзначився на 11-й і 63-й хвилинах матчу. У другому голі результативна передача на рахунку Філа Фодена, а під час першого забитого м'яча Марез самостійно підібрав м'яч у штрафному майданчику і пробив у нижній кут.

Олександр Зінченко провів на футбольному полі весь матч і запам'ятався декількома моментами. На 7-й хвилині арбітру Бйорн Кейперс  призначив пенальті у ворота "Ман Сіті", йому здалось, що українець зіграв рукою. Проте суддя переглянув відеоповтор і скасував своє рішення. В середині другого тайму Зінченко сфолив і отримав жовту картку.

На 69-й хвилині півзахисник ПСЖ Анхель Ді Марія отримав червону картку за грубу гру проти суперника і залишив парижан у меншості.

Фінал цьогорічної Ліги чемпіонів відбудеться у суботу, 29 травня, на стадіоні "Ататюрк" в турецькому Стамбулі.